Head Soccer Apk – Head Soccer Hile Apk Son Sürüm

6.16.1

Head Soccer MOD APK olarak bilinen değiştirilmiş sürümü oyunun tanıtımından da indirebilirsiniz. Sonsuz para, reklamsız bir arayüz ve kilidi açılmış avatarlar gibi istediğiniz tüm özellikleri içeren zengin özelliklere sahip sürümdür.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,638,017
Geliştirici
D&D Dream
Sürüm
6.16.1
Güncellendi
Oct 22, 2022
Gereksinimler
2.3
Boyut
157 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Head Soccer Apk

Head Soccer Apk, Kafa Basketbolu, Boom Tank Showdown ve Son Akşam Yemeği gibi en eşsiz Android oyunlarının yaratıcısı D & D Dream, Kafa Futbolunu yarattı. Head Soccer Hile Apk Son Sürüm, bir futbolu kafanızla idare etmeniz ve kale direğine atmanız gereken bir başka popüler android oyunudur. Bunun bir parçası olarak kale direğinizi toplardan da korumalısınız. Son olarak, en çok gol atan taraf oyunu kazanır.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Archero Apk Son Sürüm

Head Soccer MOD APK

Head Soccer MOD APK olarak bilinen değiştirilmiş sürümü oyunun tanıtımından da indirebilirsiniz. Sonsuz para, reklamsız bir arayüz ve kilidi açılmış avatarlar gibi istediğiniz tüm özellikleri içeren zengin özelliklere sahip sürümdür. Artık tüm avatarları kendi kıyafetleriyle deneyimleyebilirsiniz.

Gezegende futbolu duymamış tek bir kişi bile yok. Ama aklınızı ayağınıza ek olarak kullanmanız beklenen bir futbol maçı hayal edebiliyor musunuz. Kulağa kafa topu gibi geliyor. Hayal etmesi zor ama bugünkü android oyunumuz Head Soccer Hile Apk Son Sürüm ile pratik olarak deneyimleyebilirsiniz.

Head Soccer Hile Apk Son Sürüm

Dünya standartlarında bir oyun geliştirme markası olan D & D Dream, Android ve iOS akıllı telefonlar için Head Soccer’ı yarattı. Head Soccer Hile Apk Son Sürüm, Google Play Store’da 100 milyondan fazla kez indirildi ve iOS indirmeleri dahil edilirse bu rakam daha da artabilir. Böylece oyunu endişelenmeden kolayca indirebilirsiniz.

Head Soccer Hile Apk Son Sürüm, takımın olmadığı eşsiz bir futbol oyunudur. Sadece kale direğiniz ve rakibinizin kale direğiniz var. Artık rakibinizin kale direğinde gol atmanız, kale direğinizi korumanız veya görevinizde gol atmasını engellemeniz gerekiyor. Bu tam çalışmayı belirli bir süre içinde tamamlamanız gerekir.

Oraya ulaşmadan önce, oyun size her biri benzersiz bir güçlendirme özelliğine sahip 87 ilgi çekici Avatar sunuyor. Mısır, Brezilya, Meksika, Polonya, İrlanda, Çin, ABD veya Yunanistan’dan bir Avatar seçebilirsiniz. Z, Valentine, Pluto, Karpuz, Pump Kill, Fiji, Henos ve daha fazlası gibi efsanevi avatarların özel yeteneklerini de deneyimleyebilirsiniz.

Yenilikler

Head Soccer, takımın olmadığı eşsiz bir futbol oyunudur. Sadece kale direğiniz ve rakibinizin kale direğiniz var. Artık rakibinizin kale direğinde gol atmanız, kale direğinizi korumanız veya görevinizde gol atmasını engellemeniz gerekiyor. Bu tam çalışmayı belirli bir süre içinde tamamlamanız gerekir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir