Harry Potter Hogwarts Mystery v Mega Hile

4.6.0

Harry Potter MOD APK öğeleri ve oyun hikayeleri geniş bir yelpazede içerir. Kullanıcı bu oyunda yeniyse, öğrenmek için zaman ayırmalıdır. Okulda tehlikeli olan her şey oldu. Tüm korkunç rakipleri yenmek için çalışmalısın.
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,595,523
Geliştirici
Jam City Inc.
Sürüm
4.6.0
Güncellendi
Oct 6, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
147 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Harry Potter MOD APK

Harry Potter MOD APK, en iyi macera oyunlarından ve rol yapma işbirliklerinden biridir. Herkes Harry Potter hikayelerine aşinadır. Hikayelerde ve filmlerde çok garip unsurlar var. Her kullanıcı, anlatının sonuna kadar cehennemde kapana kısılmış gibi hissedebilir. Hikayenin gerçek yazarı bir büyükannedir. Bu Harry Potter hikayesi Büyükannem tarafından yazılmıştır.

Harry Potter Hogwarts Mystery v4.6.0 Mega Hile

Hollywood medyası birçok film ve televizyon programı hazırladı. Bu anlatı aynı zamanda bir dizi animasyon dizisi üretti. Harry Potter MOD APK aynı hikayeyi koruduğundan, oyunun hikayesini açıklamaya gerek yoktur. Gelecek dizileri ve filmleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Harry Potter Hogwarts Gizemi

Harry Potter MOD APK öğeleri ve oyun hikayeleri geniş bir yelpazede içerir. Kullanıcı bu oyunda yeniyse, öğrenmek için zaman ayırmalıdır. Okulda tehlikeli olan her şey oldu. Tüm korkunç rakipleri yenmek için çalışmalısın. Oyuncular öğrenmeye öncelik verir ve büyü geliştirmek için kitapları kullanır. Büyüler sıkıntılardan ve tehlikeli durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk
Harry Potter Hogwarts Mystery Apk

Daha fazla güç elde etmek için güçlü iksirler yaratmalısınız. Bu, oyuncunun daha fazla güç kazanmasını sağlar. Harry Potter MOD apk’sındaki koşullar hem büyüleyici hem de korkutucu. Oyundaki her durum, yaratıcı tarafından terör düşünülerek tasarlandı. Büyücülük sadece büyü ve iksirlerin yaratılmasına yardımcı olur.

Harry potter hogwarts mystery indir

Bir çok mezar ve macera öğeleri Harry Potter MOD APK bulunabilir. Beceri seviyeniz tamamlanan her ödev ile büyüdü. Yeteneklerini kullanarak Hogwarts’taki gizemini araştır. Makalenin başında, oyunun çok sayıda büyüleyici gizli şey içerdiği konusunda sizi uyarmıştım.

Harry Potter Hogwarts Mystery Mod Apk

Tüm gizli bulmacaları çözmelisin. Örneğin, gizli gerçeği keşfetmek için önce bilmeceyi çözmelisiniz. Kasaları açmak için atanan bilmeceyi çözün. Sorunu tamamladıktan sonra kardeşiniz her seviyeden kaybolacaktır. Kullanıcı Harry Potter MOD apk’sındaki her şeyi dikkatlice seçmelidir. Çünkü kullanıcı kararları oyunun en önemli yönüdür. Birini seçmeden önce her seçimi dikkatlice düşünün. Kullanıcı yanlış seçeneği seçerse,

Yenilikler

Tüm gizli bulmacaları çözmelisin. Örneğin, gizli gerçeği keşfetmek için önce bilmeceyi çözmelisiniz. Kasaları açmak için atanan bilmeceyi çözün. Sorunu tamamladıktan sonra kardeşiniz her seviyeden kaybolacaktır. Kullanıcı Harry Potter MOD apk'sındaki her şeyi dikkatlice seçmelidir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir