Guns of Boom Apk Son Sürüm İndir

30.0.273

• Easy and intuitive controls: get a hang of the game from the get-go and start climbing up the ranks!
APK indir
3.9/5 Oylar: 1,869,540
Geliştirici
Game Insight
Sürüm
30.0.273
Güncellendi
Jun 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Guns of Boom apk, sürükleyici bir oyun stili ve çarpıcı 3D görsellere sahip bir çekiş ve çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. O kadar basit ki, kontrolleri deneyerek öğrenilebilirsin. Oyunun son sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Guns of Boom Apk indir

Bununla birlikte, üstün, büyüleyici ve yüksek bahisli dönüş tarzı dövüşlere alışkın olan ayırt edici eSports oyunlarının dikkatini çekti. Çeşitli toplama stratejileri kullanarak çok sayıda haritada PvP savaşlarına katılın. Ortalama 5 dakikadan daha kısa sürede en inanılmaz FPS atışlarını yaşayın.

Guns of Boom Apk İndir

Guns of Boom Apk

Basit ve anlaşılır kontroller: Oyunu en baştan tanıyarak saflara tırmanmaya başlayın. Eski cihazlar için canlı grafikler ve uyumluluğu vardır.

Hayranlık uyandıran görseller, sistem gereksinimleri minimum düzeyde kalırken sizi ekrana perçinlemenizi sağlar. Çeşitli haritalarda ve oyun stillerinde takım tabanlı aksiyonun tadını çıkarın. Gob’un adrenalin dolu aksiyonu baş döndürücü bir hızla devam ediyor.

Guns of Boom Apk indir

Çok sayıda Ekim özelliğini ve ekipman yeteneğini birleştirerek kendi kahramanınızı yaratın ve ardından tarzınızı yüzlerce güzellik öğesiyle tamamlayın. Oyun tarzınız için hızlı bir şekilde esnek bir yapı oluşturabilirsiniz.

Düzenli güncellemeler ve etkinlikler vardır. Yeni içerik eklemelerinin, yeni özelliklerin ve canlı temalı etkinliklerin sürekli akışından asla sıkılmayacaksınız. Profesyonel Oyun Modu eSports yarışmalarına katılarak eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Bu oyunun hile sürümünü sitemizde yoktur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir