Gun Force Action Shooting Apk – Mod Son Sürüm

Varies with device

Gun Force Apk, klasik 2D piksel görsellere sahip, ancak yükseltilmiş aksiyon ve oynanabilirliğe sahip yeni bir oyunla büyüleneceksiniz. Özellikle de mekanik bir yıldız gemisinden ziyade güçlü Savaşçıya komuta ettiğine göre. Silah Gücü oyunun adıdır.
Geliştirici
ONESOFT GLOBAL PTE LTD
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Feb 7, 2023
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
139.5 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gun Force Apk

Eskiden geleneksel arcade uzay gemisi atış oyunları oynardınız, gençliğinizi benzer oyunların renkli mermilerine kaptırarak geçirdiniz. Şimdi Gun Force Apk, klasik 2D piksel görsellere sahip, ancak yükseltilmiş aksiyon ve oynanabilirliğe sahip yeni bir oyunla büyüleneceksiniz. Özellikle de mekanik bir yıldız gemisinden ziyade güçlü Savaşçıya komuta ettiğine göre. Silah Gücü oyunun adıdır.

Gun Force Apk
Gun Force Apk

Gun Force mod apk, çok zorlu yükseltme sistemlerine sahip pek çok sofistike atış rol yapma oyununun ortasında temiz bir nefes gibi görünüyor. Silah Gücü oynamak alışılmadık ama ilk ekrandan tanıdık geliyor. Eski Kontra oyununu tekrar oynamak gibi, ancak bu sefer suç örgütünün kalbini istila eden büyük bir savaşçının kontrolündesin.

Bununla birlikte, oyun aynı zamanda klasik arcade uzay aracı atıcılarının muhteşem patlamasını da çağrıştırıyor. Her yere dağılmış 3 veya 5 mermilik mermiler, karşı orduyu gözlerinin önünde bir dalga gibi sulandırıyor.

Gun Force Action Shooting Apk
Gun Force Action Shooting Apk

Gun apk

Ateşli neon renkler, harika ekipmanlara sahip havalı savaşçılar, sofistike araçlar ve düşman silahları gibi çağdaş modern bileşenler ekleyin… Gun apk bütün bunlar, gerçekten dinamik bir shoot ’em up savaş görüntüsüne katkıda bulunuyor.

Oyuncu Gun apk’ye ilk girdiğinde, Silah Kuvveti direniş kuvvetinin lideri olacaktır. Ekibinizde olağanüstü atış yeteneklerine sahip ve herhangi bir düşmandan korkmayan birçok büyük savaşçı var. Emrinizde çok fazla ileri teknoloji var. Sonuç olarak, ünlü benzersiz silahlar yaratabilirsiniz.

Gun apk - Apkgemisi.com
Gun apk – Apkgemisi.com

Önceleri, büyük, organize bir suç grubu olan Lejyon, küresel barışı tehdit etmeye başlamıştı. Darbeleri kışkırtırlar, sivillere saldırırlar, ulusları korkuturlar ve tüm nüfusu boyun eğdirmek için her türlü zulmü uygularlar. Lejyon, biyoteknoloji ve devasa mekanik silahlar üzerindeki kontrolü nedeniyle insanlığı yok edebilir ve köleleri soğukkanlı katillerdir. Karşılık verebilecek bir güç yoksa bu tamamen mümkündür.

Bu senaryoda, Silah Kuvveti oluşturuldu. Komutan olarak, sırayla cesur birliklerinizi savaşa gönderecek, düşmanı bir sürü silah, araç, makine, robot ve hatta benzersiz canavarlarla yeneceksiniz. Nihai amaç, genişleme yanılsamasını paramparça etmek ve kötü Lejyonun krallığını ele geçirmektir.

Gun Force Action Shooting Apk
Gun Force Action Shooting Apk

Gun Force Action Shooting Apk

Sezgisel kontrol düğmesi tasarımı sayesinde oyuncular zahmetsizce göz atabilir, ateş edebilir, silah değiştirebilir ve süper yumuşak kombinasyonlar yapabilir. Gun Force Action Shooting Apk ile zıplayın, koşun, hızlı hareket edin, saldırganlardan kaçınmak için koşun, çevresel bileşenlerin arkasına saklanın, sürpriz baskınlara atlayın ve düşmanlara aşırı hızda saldırın.

Savaşçı karakterinin hızı ve baskın yeteneği, Gun Force Action Shooting Apk’nin oynanışında yoğun bir şekilde vurgulanmaktadır. Hareketiniz, esnekliğiniz ve korkunç derecede hızlı çekiminiz ne kadar çevik olursa, kazanma şansınız o kadar artar.

Gun Force Mod Apk
Gun Force Mod Apk

Gun Force Mod Apk

Toplanan başarılarla, hem görünüşte hem de çekimde daha belirgin yeteneklere sahip yeni kahramanları aşamalı olarak işe alacak ve kilidini açacaksınız. Her biri, her biri kendi farklı yeteneklerine sahip olan düşmana şiddetli saldırılar düzenleyecektir.

Gun Force Mod Apk, gerçek zamanlı dövüşü roguelike yönleriyle harmanlayan başka bir konumdur. Her oyun ekranının randomizasyonu, her karakterin sürpriz özel becerisi ve hızlı, oynaması kolay ancak ustalaşması zor aksiyonun tümü, tüm oyuncular için bir dizi yeni atış yapmak için birlikte çalışır.

Sadece yeni kahramanlar toplamakla kalmaz, aynı zamanda mevcut savaşçıları puan kazanmak, ekipmanı geliştirmek ve düşünülemez miktarda mermi ve saldırı gücü ile egzotik silahlar geliştirmek için savaş alanına götürebilirsiniz.

Silahlara ek olarak araçlarımız da var. Gun Force Mod Apk, kahramanların en son teknolojiyi ve son teknoloji laboratuvarları kullanarak tüm tuzakları ve düşmanları ele geçirmelerine yardımcı olan son teknoloji arazi araçları üretmektedir.

Yenilikler

Silahlara ek olarak araçlarımız da var. Gun Force Mod Apk, kahramanların en son teknolojiyi ve son teknoloji laboratuvarları kullanarak tüm tuzakları ve düşmanları ele geçirmelerine yardımcı olan son teknoloji arazi araçları üretmektedir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir