Gt Racing 2 Apk Son Sürüm

1.6.1c

Leadership: possibly the best handheld racing simulation. GT Racing 2 Apk Android, Play Store'da bulunan en büyüleyici Araba Yarışı oyunlarından biridir. Kasım 2013'te tanınmış oyun firması Gameloft tarafından oluşturuldu.
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,801,525
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
1.6.1c
Güncellendi
Oct 29, 2021
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

GT Racing 2 Apk

GT Racing 2 Apk Android, Play Store’da bulunan en büyüleyici Araba Yarışı oyunlarından biridir. Kasım 2013’te tanınmış oyun firması Gameloft tarafından oluşturuldu. İlk yılında 10.000.000’den fazla oyuncu tarafından indirildi. Bu yenilikçi Gt Racing 2 Apk Son Sürüm Android oyunu size sadece hayal edebileceğiniz en yeni Araba koleksiyonlarını sağlayabilir.

Araba yarışı

Ayrıca, GT Racing 2 MOD APK, size tüm ünlü otomobillerin deneyimini ücretsiz olarak sunmak için oluşturulan orijinal GT Racing 2‘nin özelleştirilmiş bir sürümüdür. Bu değişikliği şu anda aşağıdaki indirme bağlantısından alabilir ve aşağıdaki bölümleri okuyarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

GT Racing Apk

GT Racing Apk İndir

Hayatında en az bir kez Sanal Araba yarışı oyunu oynamış olmalısın, ama hiç bir Android akıllı telefonda gerçek bir yarış oyunu oynadın mı.. GT Racing 2 Apk İndir bir zorunluluktur. Asfaltın yaratıcısı Gameloft tarafından yaratılan heyecan verici bir Yarış oyunu. GT Racing Apk İndir sizi gerçek bir otomobil macerasına götürür ve hiç duymadığınız en ünlü araçları içerir.

Gt racing 2 the real car experience indir

Gt racing 2 the real car experience

20’den fazla yarış pistinden ve üç farklı hava koşulundan oluşan 10’dan fazla farklı mevsimi bitirmeniz gereken kendine özgü bir Kampanya moduna sahiptir. Ayrıca, bu 10+ mevsim, Klasik Yarışlar, Düellolar, Nakavtlar ve Sollamalar gibi 1400 etkinliği içerir. Şimdi gösteri zamanı ve tam rota ve hava durumu için doğru eylemleri göstermelisiniz..

Gt racing 2 apk hile indir

Görev çeşitliliğinin yanı sıra, GT Racing apk hile’de Otomobil koleksiyonunu vermeye yoğun bir şekilde odaklandı. Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford, Volkswagen ve hemen hemen tüm heyecan verici otomobil serileri dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 30 otomobil üreticisi ismine sahiptir. Sayılarla ilgili olarak, GT Racing 2 size muazzam beygir gücüne sahip 20’den fazla süper otomobil de dahil olmak üzere 71 yasal otomobil sunar.

Yenilikler

Various bug fixes and improvements.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir