Google Drive Apk İndir

Varies with device

Google Drive Apk ile hizmetin resmi uygulaması olan Google Drive'ı kullanarak sanal Google sabit diskine Android cihazınızdan erişebilirsiniz. Google Drive ile tüm Google uygulamalarınızı cep telefonunuzdan yönetin. Drive Apk'yı sitemizden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz
APK indir
4.3/5 Oylar: 9,413,800
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 15, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Drive Apk ile hizmetin resmi uygulaması olan Google Drive’ı kullanarak sanal Google sabit diskine Android cihazınızdan erişebilirsiniz. Google Drive ile tüm Google uygulamalarınızı cep telefonunuzdan yönetin. Drive Apk’yı sitemizden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Google drive indir apk

Dokunmatik ekranlar için yeniden tasarlanan ve optimize edilen uygulamanın arayüzünü kullanarak kendi sanal sürücünüze ve diğer kullanıcıların size sunduğu tüm verilere erişebilirsiniz. Dosyaları önceden indirirseniz, çevrimdışı görüntüleme için kullanıma sunduklarınıza da erişebilirsiniz.

Google tarafından sağlanan 5gb’lık standart depolama alanı belgeleri, fotoğrafları ve birkaç videoyu saklamak için fazlasıyla yeterli. Tabii ki, daha fazla odaya ihtiyacınız varsa daha fazla ödemek zorundasınız.

Google drive apk android 5.1

Muazzam çevrimiçi depolama alanı nedeniyle, Google Drive oldukça kullanışlıdır. Android sürümü 5.1 olan telefonları da desteklemektedir. Artık flash bellek taşıma derdine son. Flash belleğiniz her zaman google drive apk ile yanınızda olacak. Çünkü dosyaları istediğiniz gibi şekillendirebilir, isimlendirebilirsiniz.

Klasör olarak guruplandırıp aradğınız klasöre kolayca erişim imkanı sağlar. Ada göre sıralar. Ayrıca internete bağlı değilken dahi dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Yenilikler

* Bug fixes and performance improvements.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir