Goddess Primal Chaos Apk

1.120.081001

The cinematic 3D action MMORPG mobile game "Goddess: Primal Chaos" is coming! Play this 2017’s fun and challenging mobile game now. Be transformed into a hero to save the world, traveling back through time and space to before the birth of the ‘Tyrant’. Your mission? Save humanity, the monsters and the spirit world!
APK indir
4.2/5 Oylar: 52,772
Geliştirici
koramgame
Sürüm
1.120.081001
Güncellendi
11 Ağu 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Goddess Primal Chaos Apk İndir

Dramatik bir 3D aksiyon MMORPG mobil oyunu olan “Goddess Primal Chaos Apk” yolda. Şimdi 2017’nin eğlenceli ve zor mobil oyununu oynama zamanı. Bir kahramana dönüşmek ve gezegeni kurtarmak için ‘Zorbanın’ yaratılmasından önce zamanda ve uzayda geriye yolculuk edin. Görevin nedir? İnsanlık, şeytanlar ve ruh dünyası kurtarılmalı.

Goddess Primal Chaos Apk

Üç farklı Sınıf arasından seçim yapın: Summoner, Warrior veya Bloodline ve bu muhteşem ortamda diğer oyuncularla çevrimiçi savaşın. Bir şeyler toplayın, kahramanınızı yükseltin ve birkaç oyun kazanın. Şu anda bu yeni evrende maceranıza başlayın. Kontrol edilebilirlik, tek dokunuşla kombinasyonlar ve zorlayıcı bir dövüş deneyimi sunar.

Goddess Primal Chaos Apk indir
  • Benzersiz ve dinamik görevlerin yanı sıra zorlu ‘Acil Vahşi’ görevler vardır.
  • Çeşitli seçeneklerden kendi dövüş kahramanlarınızı yaratın.
  • Şeytanların dünyasını fethetmek için Tanrıçalarla güçlerini birleştir.
  • Bir takım oluşturun ve çevrimiçi zindanlarda, Patron dünyalarında ve daha pek çok yerde dünyanın dört bir yanından oyuncularla etkileşime geçin.
  • Güçlü İttifak Sistemi; Karakterinizi yükseltmek veya daha iyi vites için diğer oyuncularla ticaret yapmak için İttifak mağazalarını ve teknolojisini kullanın.
  • 1v1, 2v2, 3v3, Takım dövüşleri ve İttifak Savaşı; çeşitli PvP türlerinden birini seçin
  • Benzersiz bağlar, dişli, silah ve fantastik kıyafetler bir bolluk

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir