Global City Apk İndir Son sürüm

v0.4.6553

Global City apk bir şehir geliştirme oyunudur. Bu oyunda şehrinizi geliştirip yeni yaşam alanları oluşturacaksınız. Global City dünya çapında bir oyun olduğu için rakipleriniz çok olacaktır. 
Sürüm
v0.4.6553
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 4.1
Boyut
142 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Global City apk bir şehir geliştirme oyunudur. Bu oyunda şehrinizi geliştirip yeni yaşam alanları oluşturacaksınız. Global City dünya çapında bir oyun olduğu için rakipleriniz çok olacaktır. Oyunun son sürümü sitemizde mevcuttur.

Bir şehri geliştirmek onu yönetmek demektir. Bu yönetim içinde Global City apk bir çok seçenek sunar. Şehirde alt yapı, madencilik, ulaşım, hava limanları, yollar gibi bir çok seçenek sizlerin kontrolünüzde olacaktır.

Global City Apk İndir Son sürüm

Global City İndir

Para kazanmak rakiplerinize fark atmak için planlı çalışmak gerekecektir. Global City aslında size sorumluluk vererek oyunda fark atmanızı sağlayacaktır. Global city indirerek hastaneler, okullar, oyun parkları, kaplıcalar, limanlar ya da diğer oyuncularla ticaret yolları gibi sınırszı imkanlar var.

Global City Apk İndir

Global City Oyna

Gloabal City için boş zamanlarınızda aklınıza gelen bir çok seçeneği kullanmanız mümkün. Yetiştirdiğiniz ürünleri pazarlamak için yapacağınız ticaret anlaşmaları veya alışveriş merkezleri sadece bunlardan bir kaçı. Bu oyunu oynarken yeni fikirler sizlerin yaratıcılığınıza kalmış. En iyi kar getiren ürünlerin listesini yaptığınız işlerde ve harcamalarınızda görebileceksiniz.

Global City Apk

Global City Mod Apk İndir

Rakiplerinize fark atmanın diğer bir yolu sınırsız para da içeren Global City Mod uygulamasını indirmektir. Reklamların olmadığı bu sürümde yapımı devam eden inşaatlarınız varken diğer yatırımlara da başlayacaksınız. Bu durum size bol kazanç getirecek işlerin kapısını açacaktır.

Global City Apk mod

Global City Apk 2022

Global City mod apk indir ile oyun daha da keyifli olacaktır. Oyunu mod sürüm varkenn dahi çevirim içi oynamak mümkündür. Mod apk ile oyun içndeki tüm sınırlamalar kalkmış olacaktır. Blobal City Apk oyunu 2022 son sürüm ile sitemizden indirin.

İyi oyunlar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir