Gladiator Heroes Mod Apk Son Sürüm

3.4.11

Gladiator Battle Games.
APK indir
4.4/5 Oylar: 215,162
Geliştirici
Viva Games Studios
Sürüm
3.4.11
Güncellendi
Oct 18, 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
281 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gladiator Heroes Mod Apk

Stadyumda korkunç mücadeleden kurtulduğunuz için bu kahramanın savaşındaki en iyi savaşçı olduğunuzu kanıtlayın. Gladiator Heroes Mod Apk bağımlılık yaratan savaş ve strateji oyunlarında en faydalı gladyatörleri, kahramanları ve tanrıları oynayabilirsiniz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Dawn of Zombies Apk Hile

Savaş Tanrısı Thor ve Savaşçı Leydi Zeyna gibi oyuncular plan gaming’deydi ve önleme piyasada erişilebilir. Gladiator Heroes Mod Apk bu bağımlılık yaratan ve heyecan verici dövüş ve strateji oyunu aynı zamanda tüm tanrılarla çelişen en iyi / en iyi dövüş müzisyenlerini de içeriyor. Cesaret ve onur gerçekten tehlikede ve sadece bu Roma İmparatorluğu’nun savaşçıları zafer kazanacak. Savaş başladı, silahlan.

Gladyatör oyunları mobil

Ölümcül, gladyatör savaşında en iyi dövüş ustalarını birleştir. Gladiator Heroes Mod Apk Son Sürüm bu dövüş maçının bir sonucu olarak birkaç silah ve eşyanın kilidini açabilir ve kullanabilirsiniz. Gladiator Heroes bir kahramanlık oyundur. Boksörleri yenerken stratejinize yaklaşın. Savaşa iyi planlanmış bir stratejiyle girin: Gladyatör Kahramanları Çatışması’nda maçın kahramanı sizsiniz.

Gladiator Heroes Apk Hile

Stadyumda Gladiator Heroes Apk Hile ile, silahlarla ve çok sayıda düşmana karşı savaşmanın yanı sıra, plan maçı içinde savaşçı alıp satabilir ve ardından Roma imparatorluğu savaşçılarına dönüşebilirsiniz. Savaşçı ordunuzu mümkün olan en iyi savaş ve planlama maçında imparatorluğa karşı destansı bir mücadeleye yönlendirin. Dünyanın her yerinden yenilmiş düşmanları ve savaş stratejinizi bir araya getirin.

Yenilikler

NEW UPDATE! Sharpen your swords and repair your shields! A great battle is coming... - Clan Battles will be back in a more special way! Other improvements: - Clan related bug fixes. - Other bug fixes. - Technical improvements. We are still working hard to improve Gladiator Heroes and bring new content.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir