Giant Rush Apk Son Sürüm İndir

1.6.1

Giant Rush ile karşına bir çok engel çıkacak. Bu engelleri aşıp bir sonraki bölüme geömek gerekiyor. Giant Rush inir her yaş grubuna hitap eden bir oyundur. Biraz pratik akıl yürütme ile engel aşmakdaha kolay olacaktır.
Sürüm
1.6.1
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
67MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Giant Rush Apk

Giant Rush ile karşına bir çok engel çıkacak. Bu engelleri aşıp bir sonraki bölüme geömek gerekiyor. Giant Rush inir her yaş grubuna hitap eden bir oyundur. Biraz pratik akıl yürütme ile engel aşmakdaha kolay olacaktır. Oyunumuz güncellenmiş olup son sürüm oyundur. Apkgemisi ailesi olarak 2022 yılı Giant Rush Apk son sürümü sitemizden inirebilirsiniz.

Giant Rush Apk indir

Oyunun görsel yapısı oldukça güzel kurgulanmıştır. Zamana karşı akıl yürütmek gerektirdiği için her zaman bir çıkar yol olduğu gibi zorlanmalar da olacaktır.

Giant Rush Apk mod apk

Giant Rush Apk İndir

Hedefinize ulaşmak için yandığınız her engel dahi size birşeyler öğretecektir. Oyun oynarken zihninizin dinlendiğini, stresten uzaklaştığınızı hissedeceksiniz. Giant Rush Apk Son Sürüm İndir sizin aynı zamanda beklenmedik durumlarda verdiğiniz tepkiyi de ölçmenize yardımcı olacaktır.

Giant Rush Apk

Oyunun mod sürümü eklenmiştir. Hileli Giant Rush oynamak isteyenler linkten indirebilirler.

İyi oyunlar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir