Garena Free Fire Max Apk

2.93.1

Free Fire MAX Apk, sizi orijinal oyunla neredeyse aynı deneyime sürükleyen, ancak geliştirilmiş görseller ve daha yüksek çözünürlükle klasik Free Fire'ın yeniden tasarlanmasıdır.
APK indir
4.5/5 Oylar: 13,472,090
Geliştirici
Garena International I
Sürüm
2.93.1
Güncellendi
Sep 9, 2022
Gereksinimler
4.1
Boyut
112 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Garena Free Fire Max İndir

Free Fire MAX Apk indir, sizi orijinal oyunla neredeyse aynı deneyime sürükleyen, ancak geliştirilmiş görseller ve daha yüksek çözünürlükle klasik Free Fire’ın yeniden tasarlanmasıdır. Elli katılımcı, 10 dakika, bir ada, yüzlerce silah ve sadece bir kazanan.

Garena Free Fire Max İndir

Free Fire Max’in kontrol mekanizması standarttır: Karakterinizi ekranın sol tarafına yerleştirilen hareket çubuğu ile kontrol edebilirsiniz. Aynı şekilde, ateşleme, yeniden yükleme, eğme, uzanma ve zıplama kontrolleri de sağdadır. Karşılaştığınızda açılan düğmeye dokunarak bir silah, sandık, araba veya kapı ile etkileşime girebilirsiniz.

Garena free fire max yükle

Garena free fire max yükle, diğer battle royale oyunlarına çok benziyor. Şimdi tam olarak doğru zamanda adanın üzerinden paraşütle atlamanız gerekiyor. İnişten sonraki ilk işiniz silahları olabildiğince hızlı bulmaktır, aksi takdirde diğer oyuncuların saldırılarının kurbanı olabilirsiniz. Ayrıca güç alanının farkında olmalısınız, çünkü haritanın alanını düşürür ve istediğiniz zaman bırakırsanız oyun sizin için biter. Çok geride kalırsanız, yetişmek için araçlarınızı kullanabilirsiniz.

Bu Free Fire max’in kalitesi ve genel görselleri, oyunun geleneksel baskısından farklıdır. Aralık. MAX sürümü, daha yeni Android telefonların özelliklerinden tam olarak yararlanan yeni bir dizi görsel ayar içerir. Bunun dışında, oyun neredeyse aynı. Savaş geçişleri ve olayları bile aynı.

Free Fire MAX apk
Free Fire MAX apk

Free Fire MAX apk indir

Free Fire MAX apk indir, çok keyifli ve bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunan mükemmel bir savaş royale oyunudur. Aynı Free Fire apk deneyimini arayan ancak geliştirilmiş görsellere sahip insanlar için harika bir seçenekten bahsediyoruz.

Yenilikler

Garena Free Fire Max Apk

Garena free fire max yükle, diğer battle royale oyunlarına çok benziyor. Şimdi tam olarak doğru zamanda adanın üzerinden paraşütle atlamanız gerekiyor. İnişten sonraki ilk işiniz silahları olabildiğince hızlı bulmaktır, aksi takdirde diğer oyuncuların saldırılarının kurbanı olabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir