Garena Contra Returns Apk Son Sürüm

1.46.92.2141

Garena Contra apk hile, orijinal oyunun bu değiştirilmiş sürümünde, sonsuz para, sonsuz yükseltmelerin anahtarları ve neredeyse tüm yetenekler etkinken performansınızı artırma yeteneği alacaksınız. Premium özelliklerden ücretsiz yararlanın.
APK indir
4.0/5 Oylar: 104,409
Geliştirici
Garena Games Online
Sürüm
1.46.92.2141
Güncellendi
Jul 28, 2022
Gereksinimler
4.1
Boyut
86 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Garena Contra Returns Apk

Garena Contra Returns Mod Apk, kullanıcıların onunla çeşitli şekillerde etkileşime girmesine ve akla gelebilecek en gerçekçi görünümü vermesine olanak tanıyan süper HD üç boyutlu grafiklerle geliştirilmiştir.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Castle Crush Apk İndir Son Sürüm

Garena Contra Apk simülasyon, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için şeyler şeklinde oyuncular ve ekstra bileşenler arasındaki yoğun çatışmalarla gerçekçi bir doğal ekosistem gibi görünüyor.

Benzersiz atış oyununun olası deneyimini telafi eden kolay kontrol yöntemlerinde ve gerçekçi oyun ayarlarında birçok sürpriz ortaya çıkıyor. Neredeyse tüm geleneksel formlar oyunda tutuldu. Tüm yeni özellikler birlikte önceki kullanıcının bağlantısını daha çekici hale getirir. Aynı klasik iki oyunculu aksiyon, ancak size yeni bir deneyim sunmak için en modern çekim mekanizmasına sahip.

Garena Contra Mod Apk

Garena Contra geri döndü. Mod Apk, tüketicilere oyuna aşinalık hissi vermek için önceki tüm bileşenleri yeni formatlarda sunar. Yeni 15+ karakter ve çok çeşitli üstün silah ve yeteneklerle geleneksel atış oyunu.

Karakterler, dış görünümler, silahlar ve altyapının tümü çeşitli şekillerde yükseltilebilir ve kilidi açılabilir. Bununla birlikte, bunun için henüz elde edilemeyen çok sayıda ödül gereklidir.

Bu nedenle oyuncuların daha önce de belirtildiği gibi herkes için mevcut olmayan gerçek parayla yükseltme yapmaları gerekir. Bu nedenle, bu faydalara izin vermek için başka bir ücretsiz yöntemimiz var.

Garena Contra Apk hile

Garena Contra apk hile, orijinal oyunun bu değiştirilmiş sürümünde, sonsuz para, sonsuz yükseltmelerin anahtarları ve neredeyse tüm yetenekler etkinken performansınızı artırma yeteneği alacaksınız. Premium özelliklerden ücretsiz yararlanın.

Yenilikler

Garena Contra Returns Mod Apk, kullanıcıların onunla çeşitli şekillerde etkileşime girmesine ve akla gelebilecek en gerçekçi görünümü vermesine olanak tanıyan süper HD üç boyutlu grafiklerle geliştirilmiştir. Garena Contra Apk simülasyon, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için şeyler şeklinde oyuncular ve ekstra bileşenler arasındaki yoğun çatışmalarla gerçekçi bir doğal ekosistem gibi görünüyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir