Gangstar Vegas Apk – Son Sürüm

5.8.1c

Gangstar Vegas Apk, çeşitli otomobiller, silahlar, kalabalıklar, polisler, kabinler, tanklar ve diğer araçlarla harika görseller ve gerçek bir açık dünya deneyimi sunan Grand Theft Auto başlıklarına benzer temel bir açık dünya oyunudur.
APK indir
4.2/5 Oylar: 6,649,032
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
5.8.1c
Güncellendi
Sep 14, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
54 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gangstar Vegas Apk, çeşitli otomobiller, silahlar, kalabalıklar, polisler, kabinler, tanklar ve diğer araçlarla harika görseller ve gerçek bir açık dünya deneyimi sunan Grand Theft Auto başlıklarına benzer temel bir açık dünya oyunudur. Gangstar Vegas Apk’nın son sürüm oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Vegas gangsteri apk 2022

Vegas gangsteri apk 2022

Orijinal GTA Vice City’yi veya en yeni GTA V oyununu oynadıysanız, açık dünya oyun yapısını, özelliklerini ve oyun kullanıcı ara yüzünü zaten biliyorsunuzdur. Özünde, Gangstar Vegas apk, Vegas’ta bulunan bir gangsterin hayatına odaklanmıştır ve mükemmel bir Dövüş Sanatı savaşçısı olan ana Jason Malone olarak inanılmaz görevleri yerine getirmelisiniz. Oyunu tamamlamak için son görevdeki son rakibi Frank Volcano’yu yenmelisin. Vegas gangsteri apk, 2022 yılı en son sürümdür.

Vegas Gangsteri hile apk

Tüm ana veya yan hedefleri gerçekleştirmek arasında, yürüyerek veya araçla hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü bu oyun yakın zamanda piyasaya sürülen otomobillerin geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Buna rağmen, içerik oluşturucular materyali sürekli olarak geliştiriyorlar. Vegas gangsteri apk’nın 2022 yılına ait hile sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Araçların yanı sıra, tabancalar, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, av tüfekleri, alev makineleri, el bombaları, Molotof kokteylleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir silah cephanesi de elde edeceksiniz.

Vegas gangsteri apk hile

Bununla birlikte, kusursuz bir cephanelik gerektiren birçok zor hedef ve görev var ve bunu elde etmek size yüzlerce rupiye mal olacak. Ancak endişelenmeyin, çünkü bu yazıda size Gangstar Vegas – Vegas gangsteri apk hile’nin özelleştirilmiş bir sürümünü sunacağız.

Vegas gangsteri apk hile indir
Vegas gangsteri apk hile indir

Bu yazılım, sonsuz para, sınırsız mücevher, sınırsız mermi ve çok daha fazlası gibi birçok premium ve büyülü özelliğe erişmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden, bu oyunun benzersizliğini takdir etmek için bu yazının tamamını okuyun ve ardından satın alınan kaynakların keyfini ücretsiz olarak çıkarmak için Gangstar Vegas MOD APK’yı indirin.

Yenilikler

Gangstar Vegas Apk - Son Sürüm Gangstar Vegas apk, Vegas'ta bulunan bir gangsterin hayatına odaklanmıştır ve mükemmel bir Dövüş Sanatı savaşçısı olan ana Jason Malone olarak inanılmaz görevleri yerine getirmelisiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir