Gangs Town Story Mod Apk

1 GB

Gangs Town Story Apk, çeşitli düşmanlara karşı savaşmak için bir suç imparatorluğunun nasıl kurulduğuyla ilgili bir hikaye. Bu senaryoda, bir işadamı olacak ve silah ve cephane geri almak veya şehri ele geçirmek için çok para kazanacaksınız.
APK indir
4.4/5 Oylar: 51,707
Geliştirici
Avega Games
Sürüm
1 GB
Güncellendi
Dec 30, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
926 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gangs Town Story Apk

Gangs Town Story Apk, çeşitli düşmanlara karşı savaşmak için bir suç imparatorluğunun nasıl kurulduğuyla ilgili bir hikaye. Bu senaryoda, bir işadamı olacak ve silah ve cephane geri almak veya şehri ele geçirmek için çok para kazanacaksınız. Oradan, çevrimiçi toplumda ek bölge ve temel kazanmak için diğer gruplarla savaşa girebilirsiniz. Bu cinayet ve kan dökülmesiyle ilgili dini bir oyun olduğu için yapımcı, kullanımını küçüklerle sınırlandırıyor.

Bölgeler için savaşmak için Empire City’deki en güçlü şirketi kurmaya yardım etmek. Gangs Town Story Apk hikayesine tıkladığınızda, yoldaşlarınızla iletişim kurmak için bir işlem yapmanız gerekir. Artık ek arkadaşlarınızı veya arkadaşlarınızı çekmek için ordunuzu sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

Gangs town story mod apk

Gangs town story mod apk söz konusu olduğunda, ilgi çekici olan şey, oyuncuların çok sayıda çekici etkinliğe katılabilmeleridir; Silahları yükseltmek, hasarı artırmak gibi teşvikler de var…

Her hafta, bu dünyadaki herkes çeşitli etkinliklere katılacak. Savaşa girerken, ateşli silahlar, kılıçlar ve düşmanı yenmek için en gelişmiş olduğu düşünülen diğer silahlar da dahil olmak üzere, cihazda zaten depolanmış yüzlerce silah arasından özgürce seçim yapabileceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda çeşitli rakiplere karşı savaşabilecek ve komuta pozisyonlarındaki patronları yok edebilecek ve size birkaç önemli hediye kazanabileceksiniz.

Gangs town story apk mod

Gangs town story mod apk’ya girdikten sonra belirtilen tüm görevleri yerine getirmelisiniz – kudretlilerin alanı. Görevin ne kadar zor veya basit olduğuna bakılmaksızın, değerli malları çalmak veya rakipleri yenmek için doğrudan tanıdıklarınızla savaşın veya savaşın. Bu şeyler son derece sanatsal, dikkatli ve hatasız yapılmalıdır. Oradan, mafya topluluğunda tanınmış bir figür olan hegemonya olmak için daha birçok önemli güçle mücadele edebilirsiniz.

Gangs Town Story Mod Apk’da bir güç mücadelesi ve zamana karşı bir çizgi var. Canlı maçta rakiplerinizi tam burada yenmelisiniz ve uygulama rakibinizi yenmeniz gereken hızı yönetecektir. Eğer kazanırsanız, dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet edebilecek ve gangster olabileceksiniz. Zaman, bireylerin altın masaya kayıtlı olup olmadığına karar vermede ve mafya dünyasındaki duruşunuzu belirlemede de önemli bir husustur.

Gangs town story – action open-world shooter mod apk

Bir patron dünyasında olmanıza rağmen tek yapmanız gereken takım arkadaşlarını işe almak, silah almak ve arkadaşlarınızla savaşmak. Güçlü ve uyumlu bir ekibiniz varsa, hızla dünya lideri olacağınızdan eminim.

Oyunun başarısını sağlamak için, yapımcı birçok güncel grafik yönünün başlangıcına çok dikkat etti. Mekanı gerçek bir savaş gibi inşa edin ve ana renkler yüzen renklerdir. Vahşi, dehşet verici olanı tasvir etmek için her zaman bir tehlike duygusu baş gösterir. Oyuncuların oyuna dalmış hissetmelerine izin verin.

Yenilikler

Gangs town story mod apk'ya girdikten sonra belirtilen tüm görevleri yerine getirmelisiniz - kudretlilerin alanı. Görevin ne kadar zor veya basit olduğuna bakılmaksızın, değerli malları çalmak veya rakipleri yenmek için doğrudan tanıdıklarınızla savaşın veya savaşın. Bu şeyler son derece sanatsal, dikkatli ve hatasız yapılmalıdır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir