Game of Sultans Apk

Varies with device

Osmanlı İmparatorluğu'nun gücünü ve romantizmini Game of Sultans Apk keşfedin. Osmanlı İmparatorluğu'nun altın dönemi ve komuta sende. Kendine özgü görünüm ve çarpıcı kıyafetlerle bir giriş yapın .
APK indir
4.1/5 Oylar: 604,505
Geliştirici
Mechanist Internet Technologies Co. Ltd.
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 22, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Game of Sultans Apk İndir

Osmanlı İmparatorluğu’nun gücünü ve romantizmini Game of Sultans Apk keşfedin. Osmanlı İmparatorluğu’nun altın dönemi ve komuta sende. Kendine özgü görünüm ve çarpıcı kıyafetlerle bir giriş yapın . Sultan olarak dünyanın zirvesindesiniz. Heyecan verici ve tutkulu toplantılara katılın, imparatorluğunuzu deneyimli Vezirlerin yardımıyla yönetin ve Evcil Hayvanlarınızı ve Mirasçılarınızı Imperium adına besleyin. Çarpıcı bir Hazine koleksiyonu toplayın. Sonsuz eğlence sizi bekliyor.

Game of sultans Apk

Nar ı aşk game of sultans

Romantizm için güzel Yoldaşlar. Dünyanın dört bir yanından gelen güzel insanlar seninle tanışmak için akın ediyor, ama kalbini kim kazanacak? Sevgilini seç ve aşk masalını yazmaya başla.

game of sultans apk indir

Mirasçıları ve evcil hayvanları yetiştirin.İmparatorluk için Mirasçılar ve Evcil Hayvanlar Yetiştirin! Sevimli arkadaşlarının gelişimini izle. Kendi Resminizi Oluşturun. Kendi karakter resminizi seçin ve Avatarları ve Çerçeveleri kullanarak profilinizi kişiselleştirin! Tarzında, imparatorluğunu yönet.

game of sultans app

Vezirlerinize daha fazla yetki verin.Olağanüstü savaşçıları işe alarak ordunu kur! İmparatorluğunuz her geçen gün büyük rehberliğiniz altında genişleyecek.

Yenilikler

Updates:
1. New Treasure System, put your collector's hat on;
2. New Social Square events and Fireworks Show;
3. New event: Celestial Garden, explore with friends!
4. New Pet: Blue Cat and Horned Owl;
5. New Anniversary Skins, Avatar frame, Chat Bubble, and Emojis.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir