Fruit Ninja Classic Mod Apk – Fruit Ninja İndir

3.19.0

Fruit Ninja mod apk kullanıcılarına, önce zıplayan meyveleri kesmeleri gereken oldukça basit bir yapı verilir. Etkinliği gerçekleştiren kullanıcılar, güçleri ve yoğunlukları bakımından canlı olan güçlü silahlarla donanmıştır.
APK indir
4.2/5 Oylar: 5,491,956
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
3.19.0
Güncellendi
Oct 16, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
150 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fruit Ninja Classic Mod Apk

Fruit Ninja mod apk kullanıcılarına, önce zıplayan meyveleri kesmeleri gereken oldukça basit bir yapı verilir. Etkinliği gerçekleştiren kullanıcılar, güçleri ve yoğunlukları bakımından canlı olan güçlü silahlarla donanmıştır. Fruit Ninja Classic Mod Apk ile seviyeleri geçmek ve kilidini açmak için çok çalışmalısınız.

Başlangıçta çok çeşitli meyvelerin yukarı doğru aktığı geleneksel bir seviye vardır ve uyanık kalırken bunları sürekli olarak ikiye bölmeniz gerekir. Aralarında görünen bombalardan kaçının, aksi takdirde kılıç saldırınız yenilgiye neden olur. Bu nedenle meyveleri keserken çok dikkatli olun.

Fruit ninja apk hile

Apkgemisi.com sitesinde bulunan orijinal oyunun en doğru ve işlevsel modlarından biri Fruit Ninja mod apk. Fruit ninja apk hile, ücretsiz indirerek ödül kazanmak zorunda kalmadan daha iyi oynamak için kullanabilirsiniz.

Tüm silahlar, kaynaşmış patlayıcılar, tüm oyun modları ve tüm seviyelerin kilidi açılacak ve her seviye için gerekli para otomatik olarak kimliğinize yatırılacaktır. Oyun mağazası ayrıca silahlara ve diğer araçlara ücretsiz erişim sunar.

Reklam engelleme nedeniyle, artık modda sizi rahatsız edecek hiçbir reklam olmayacaktır. Kurulum için köklendirme gerekli değildir. Gecikme, antivirüs koruması ve yasaklama önleme özellikleri olmayan son derece güvenli ve güvenli bir sürüm ücretsiz olarak kullanılabilir.

Fruit Ninja Classic apk hilesiz

Fruit Ninja Classic apk hilesiz fenomenine giriş, yaygın çekiciliği ve öğrenmesi kolay oynanışı nedeniyle oldukça eğlencelidir. Gelin ve elinde keskin bir kılıçla düşmanları kesen bir savaşçı gibi aynı asırlık meyve dilimleme uygulamasına katılın.

Puan kazanmak için yükselen meyveyi kesmeniz gereken basit bir oyun. Meyveleri kesmek gibi eylemleri gerçekleştirmek için güçlü bir kılıç kullanırsınız. Elma, nar, papaya, guava, chikoo, çilek, karpuz, üzüm, portakal, mango vb. Meyvelerin tadını çıkarabilirsiniz. o zamandan beri dünyanın her yerinden çok çeşitli meyveler oyuna katıldı.

Yenilikler

Fruit Ninja Classic apk hilesiz fenomenine giriş, yaygın çekiciliği ve öğrenmesi kolay oynanışı nedeniyle oldukça eğlencelidir. Gelin ve elinde keskin bir kılıçla düşmanları kesen bir savaşçı gibi aynı asırlık meyve dilimleme uygulamasına katılın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir