Freeletics Nedir

22.36.0

Europe’s #1 fitness app lets you work out anytime, anywhere with the best digital personal trainer - no gym required. Whatever your fitness level, achieve your goals quickly and build healthy habits with personalized HIIT workouts and audio coaching. Losing weight, gaining muscle or improving your fitness has never been so simple.
APK indir
4.5/5 Oylar: 233,245
Geliştirici
Freeletics
Sürüm
22.36.0
Güncellendi
Sep 19, 2022
Gereksinimler
8.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Freeletics Apk

Avrupa’nın 1 numaralı fitness uygulaması, en büyük dijital kişisel antrenörle istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde egzersiz yapmanızı sağlar. Freeletics Apk ile spor salonuna gerek yoktur. Fitness seviyeniz ne olursa olsun, özelleştirilmiş HIIT antrenmanları ve sesli koçluk, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza ve sağlıklı alışkanlıklar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kilo vermek, kas geliştirmek veya zindeliğinizi geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Freeletics Apk

Freeletics Apk İndir

Freeletics Apk size özgürlüğü simgeleyen bir kelimedir. Zaman, ekipman, alan, para veya bilgi gözetmeksizin kendiniz ve zindeliğiniz üzerinde çalışın. İstedikleri zaman ve istedikleri yerde egzersiz yapan 42 milyon kişiye katılın. En modern dijital kişisel antrenör ve güçlü HIIT egzersizleri ile sonuçları hızlı bir şekilde görebilirsiniz. AI kişisel antrenörünüz size uyum sağlar, her egzersizden ve her seferinde ideal antrenmanınızı tasarlamak için geri bildirim parçasından öğrenir. İki kişi birbirine benzemez.

Ücretsiz Freeletics Apk

Uygulamanın ücretsiz sürümü 20 HIIT vücut ağırlığı antrenmanı, 25 egzersiz, 20 ses seansı, eğitim yerleri ve milyonlarca kişilik bir topluluk içerir. Her adımda kişisel bir antrenörün yönlendirmesiyle uzun vadeli başarı için kendinizi ayarlamak istiyorsanız, Freeletics Koçuna 14 günlük para iade garantisi ile kaydolabilirsiniz.

Yenilikler

We squashed some bugs. Let us know if you find more. Our developers will fix them faster than you can do an Aphrodite.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir