FR Legends APK – FR Legends Sınırsız Para Hilesi

0.3.3

FR Legends APK efsanesinden yarış oyunları. Ek olarak, size FR LEGENDS MOD APK'yı tedarik edeceğiz. FR efsanelerinin amacı, otoyol pistlerinde yarışmak ve sürüklenmektir. Çeşitli turnuvalarda ve etkinliklerde korkunç sürüklenme yarışmalarında yarışabileceğiniz bir yarış oyununda sonsuz eğlence ve maceralar sizi bekliyor.
APK indir
4.4/5 Oylar: 362,968
Geliştirici
TWIN TURBO TECH CO. LTD
Sürüm
0.3.3
Güncellendi
Feb 2, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
111 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FR Legends APK

FR Legends APK efsanesinden yarış oyunları. Ek olarak, size FR LEGENDS MOD APK’yı tedarik edeceğiz. FR efsanelerinin amacı, otoyol pistlerinde yarışmak ve sürüklenmektir. Çeşitli turnuvalarda ve etkinliklerde korkunç sürüklenme yarışmalarında yarışabileceğiniz bir yarış oyununda sonsuz eğlence ve maceralar sizi bekliyor. Bu muhteşem oyunu tasarlayan Twin Turbo Tech, grafik, film müziği ve oynanış açısından olağanüstü bir iş çıkardı. Bir oyun yüksek kaliteli ve güçlü bir oynanışa sahip olduğunda kimse sıkılamaz ve FR LEGENDS her ikisini de sunar.

FR Legends MOD APK

FR LEGENDS MOD APK, bir ikiz turbo teknoloji firması tarafından oluşturulan resmi Fr legend’in elden geçirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Yaratıcı, yarış oyunu meraklılarının oyunu tek bir nakit ödemeden premium ile çok daha üst düzeyde keşfetmelerine yardımcı olmak için FR LEGENDS MOD APK’yı yarattı.

En yeni aksesuarlara erişmek ve kendi otomobillerinizi oluşturmak için özel VIP üyeliği. FR LEGENDS MOD APK size sınırsız para, sınırsız benzin ve tüm pistlere erişim sağlar. Yarışı kazanmak için çarpıcı görüntüler ve yarışlar arasında büyüleyici bir savaş ile yüksek kaliteli bir yarış yaşayabileceğiniz oyuna girin.

FR Legends MOD APK
FR Legends MOD APK

FR Legends Sınırsız Para Hilesi

Pistte dünya standartlarında bir yarışçı sizi bekliyor; tercih ettiğiniz direksiyon simidini seçin ve saatlerce antrenman yapın. Birçok kişi, FR Legends Sınırsız Para Hilesi’nin ne anlama geldiğini bilir. Ancak yarış oyunlarında yeniyseniz, “önden motorlu, arkadan çekişli” anlamına gelir, bu da motorun arabanın önünde olduğu anlamına gelir. ve tahrik edilen tekerlekler bir tahrik mili vasıtasıyla arkada.

FR tabanlı arabalar tipik olarak FR olmayan arabalardan daha iyi kayar. Bununla birlikte, çizim yeteneğiniz tamamen sürüş becerilerinize ve araç optimizasyonunuza bağlıdır. Araba aksesuarlarınızı daima güncel tutun ve ardından en büyük yarışçının kupasını kazanmak için pistin üzerinden geçin.

FR Legends Sınırsız Para Hilesi
FR Legends Sınırsız Para Hilesi

Fr legends apk son surum.

Muhteşem süper arabaları sürmek heyecan verici, ancak özelleştirilmiş araçlar onu çok daha keyifli hale getiriyor. Özelleştirilmiş özelleştirilmiş otomobiller, renklerinizi, dişli düzeninizi, tekerleklerinizi ve diğer çeşitli ekstralarınızı seçebilmeniz açısından büyülüdür.

Rakiplerinizin önünde kalmak için otomobillerinizi en üst seviyelere yükseltin. İnsanlar Fr legends apk son surum’ün ücretsiz olarak harika premium avantajlar sağladığının zaten farkındalar. Mod Apk, en sevdiğiniz otomobilleri özelleştirmek için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları satın alabileceğiniz küresel pazarlara erişmenizi sağlar.

Fr legends apk son surum.
Fr legends apk son surum.

FR Legends apk mod

Reklamlar, herhangi bir oyuncunun deneyimini mahvedebilir. FR Legends apk mod kötü sürprizler olmaz. Sadece yarış için oynadığınızı ve yarış için tüm ekipmanlarınızı bir araya getirdiğinizi hayal edin, ancak ne yazık ki, yarış başlamadan hemen önce sunulan işe yaramaz reklamlar var.

Reklamlar keyifli deneyimi azaltır, ancak reklamsız olan FR Legends apk mod sayesinde. Bu mükemmel FR LEGENDS MOD APK bile virüssüzdür, bu nedenle indirirken herhangi bir güvenlik sorunu konusunda endişelenmenize gerek yoktur; Ayrıca, bu Mod Apk’yı yüklerken kök salmaya gitmenize gerek yoktur. Mod Apk’yi yükleyin ve kısa sürede yarışacaksınız.

Otomobillerinizi optimize etmek için motor takasları ve motor iyileştirmeleri gibi bir otomobilin motorunun sayısız heyecan verici işlemine aşina olmalısınız. Ayrıca turbo kiti ve turbo kiti yükseltme işlevi ile çok daha derine inebilirsiniz. Harika bir yarışçı olmak için otomobilin fiziğini ve mekaniğini kavramalı, gerekli tüm fonksiyonları öğrenmeli ve usta bir mekanik yarışçı olmalısınız.

FR LEGENDS MOD APK ayrıca sinematik görüntüleri kaydetme özelliğini de içerir. Süslü bir araç seçin, en uzun pistte hızlı sürün ve videonuzu çekin. Filminizi sosyal medyada paylaşın, arkadaşlarınızı davet edin ve onlarla çok oyunculu modda oynayın. Etkinliklere ve yarışmalara katılın. Kazanın ve videonuzu bir bellek olarak kaydedin.

Yenilikler

Pistte dünya standartlarında bir yarışçı sizi bekliyor; tercih ettiğiniz direksiyon simidini seçin ve saatlerce antrenman yapın. Birçok kişi, FR Legends Sınırsız Para Hilesi'nin ne anlama geldiğini bilir. Ancak yarış oyunlarında yeniyseniz, "önden motorlu, arkadan çekişli" anlamına gelir, bu da motorun arabanın önünde olduğu anlamına gelir. ve tahrik edilen tekerlekler bir tahrik mili vasıtasıyla arkada.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir