Forward Assault Mod Apk – Son Sürüm

1.2028

Best tactical online multiplayer first person shooter for mobile.
APK indir
4.6/5 Oylar: 363,237
Geliştirici
Blayze Games L.L.C.
Sürüm
1.2028
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
84 MB- 355 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Forward Assault Apk

Counter-Strike’dan ilham alan çok oyunculu FPS Forward Assault’da bir takım oluşturun ve çevrimiçi rakiplere karşı yarışın. Forward Assault Apk ile bomba atmaya eğilimli bir terörist olarak veya tüm teröristleri etkisiz hale getirerek (veya bombayı etkisiz hale getirerek) felaketi önlemeye çalışan bir terörle mücadele gücü olarak oynayın.

Forward Assault Mod Apk indir

Forward Assault Mod Apk

Forward Assault mod apk, ekranın sol tarafındaki sanal bir d-pad ve sağdaki silahın görüşü de dahil olmak üzere dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmış basit kontroller içerir. Ekranın sağ tarafında silahları değiştirmek, yeniden yüklemek, eğmek ve atlamak için başka düğmeler var.

Birincil oyun modu, tipik bir Counter-Strike oyunuyla karşılaştırılabilir. Özünde, iki takım belirli görevleri yerine getiren ilk kişi olmak için savaşır. Karakteriniz ölürse, takımlardan biri kazanmadıkça, reenkarne olmadan önce tur bitene kadar beklemelisiniz.

Forward Assault İndir

Sonuçta, orijinal Counter-Strike’da olduğu gibi, Forward Assault’da her maçın başında silah satın alabilirsiniz. Özet olarak, Forward Assault, şaşırtıcı görsellere ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silaha sahip harika bir 3D çevrimiçi atıcıdır.

Forward Assault Apk İndir
Forward Assault Apk İndir

Yenilikler

Updated weapon stats

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir