Football Strike Apk – Son Sürüm İndir

Varies with device

Take on your friends in multiplayer free-kick face-offs, or make a name for yourself in the Career Mode!
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,653,393
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 27, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Football Strike Apk

Football Strike Multiplayer Soccer, iki dakikalık maçlarda diğer internet oyuncularına karşı yarıştığınız bir futbol oyunudur. Football Strike Apk tam olarak ne anlama geliyor? Oyunun en heyecanlı bölümüne geçeceğiz: penaltı atışları. Football Strike Apk’nın en son sürümünü sitemizden rahatça indirebilirsiniz.

Football Strike Apk – Son Sürüm

Football Strike Apk son derece temel kontrollere sahiptir: ekranı gitmek istediğiniz yönde kaydırarak topa vurun. Gol atma şansınız olduğunda kalecinizin dalmasını sağlamak için parmağınızı kaydırın. Basit ve kullanımı kolay.

Football Strike Apk indir

Penaltı atışı ve Serbest Vuruşlar, Football Strike Apk’da iki ana oyun türüdür. İlk olarak, amacınız saat dolmadan rakibinizi geride bırakmaktır. Yine de, ikinci seçenekte, rakibinizi geçerek gol atmanız ve kalecinizi yöneterek gol atılmasını önlemeniz gerekir. Penaltı vuruşlarını çevrimdışı olarak alabileceğiniz bir uygulama seçeneği de vardır.

Football Strike Mod Apk

Football Strike Apk sınırsız para hilesi son sürüm

Football Strike Apk sınırsız para hilesi son sürüm, dünyanın her yerinden insanlarla istediğiniz zaman rekabet etmenizi sağlayan bir futbol oyunudur. Ayrıca, kontrol yöntemi oldukça hassastır ve grafikler çarpıcıdır. Tabii ki, duruma göre hem kalecinizi hem de oyuncunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Yenilikler

• Join the street action in late September and show off your best moves to win and unlock some unique Street Soccer Swag! • Rule the Street Soccer Cup, collect all the trophies and become an ultimate Champion! • Embrace a whole new atmosphere and play your matches in the middle of the city on a Street Soccer Stadium! • Challenge yourself on the Street Tricks, a minigame where precision and timing are key for performing solid moves! • Find and complete new daily challenges in exchange for prizes!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir