Fiverr Apk

3.5.8.2

Running a business around the clock? Rushing to complete a project on-the-go? Fiverr is here to help. With the leading online marketplace for digital freelance services, Fiverr provides instant access to a global network of remote freelancers.
APK indir
4.2/5 Oylar: 286,937
Geliştirici
Fiverr
Sürüm
3.5.8.2
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Günün her saatinde bir iş mi yürütüyorsun? Bir işi çabucak bitirmen mi gerekiyor? Fiverr Apk yardım etmek için burada. Dijital serbest hizmetler için önde gelen çevrimiçi pazar yeri olan Fiverr, küresel bir uzak serbest çalışanlar ağına anında erişmenizi sağlar.

Fiverr Apk, girişimcileri parlak fikirlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için uzmanlarla bağlar. Fiverr Apk, işinizi aşağıdan yukarıya büyütmek için bir dizi hizmete veya ideal bir iş yapmak için bir uzmana ihtiyacınız olsun, yaratıcı serbest çalışanlar dünyası sunar. Bu parmaklarınızın ucunda on-demand, yüksek kaliteli bir iştir.

Fiverr mobil uygulamamız işteki tüm engelleri kaldırır: seçimlerinize göz atın, sipariş verin ve güncellemeleri alın, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde. Nerede olursanız olun, hangi hizmete ihtiyacınız olursa olsun veya hangi zaman çizelgesi ve bütçeyle çalışıyor olursanız olun yardım alabilirsiniz.

Girişimciler ve işletmeler için: Projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde tamamlayın; anında bir serbest çalışan bulun; ve hazır olduğunda işe alın; projenize en uygun olanı elde etmek için Fiverr satıcı derecelendirmelerine ve müşteri incelemelerine göz atın; ve her zaman açık iletişimin tadını çıkarın.

Serbest çalışanlar için: Yeni yetenekler arayan sürekli genişleyen bir girişimci havuzuna ve küresel işletmelere erişin; dijital pazardaki maruziyetinizi artırarak fark edilin; hizmet kalitenizi, derecelendirmelerinizi ve yanıt oranınızı artırırken mobil kullanılabilirlikle daha fazla sipariş alın.

Yenilikler

Our freelancers never stop surprising us with their talent! Now you can review their portfolio and see some of their past projects and experience.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir