Fishing Clash Hile Apk Son Sürüm İndir

1.0.195

Fishing Clash MOD APK, öncelikle tüm balıkçılık malzemelerini, çeşitli balık çeşitlerini ve çok sayıda denizi içeren bir oyundur. Basitçe söylemek gerekirse, bunu yapmaya karar vermiş olsanız bile, bu oyunu oynamaktan asla bıkmayacaksınız.
APK indir
4.7/5 Oylar: 1,615,573
Geliştirici
Ten Square Games
Sürüm
1.0.195
Güncellendi
Oct 25, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
125 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fishing Clash Hile Apk

Fishing Clash Hile Apk, tamamen mevcut tüm kaynakları kullanarak balık tutmanız gereken balıkçılık simülasyonuna odaklanmıştır. Ayrıca, Fishing Clash Hile Apk çeşitli seviyelerde çok çeşitli balık ve kaynak geliştirmeleri sağlar. Fishing Clash Apk oyunun zorluğundan geçmek istemeseniz bile, oyunun değiştirilmiş bir versiyonu olan Fishing Clash MOD APK’yı indirebilir ve her anın sadeliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Fishing Clash Apk

Fishing Clash Hile Apk ile, tamamen Balık tutmaya odaklanan bir Android oyunu kastediyoruz. Başka hiçbir tür dahil değil. Fishing Clash MOD APK, öncelikle tüm balıkçılık malzemelerini, çeşitli balık çeşitlerini ve çok sayıda denizi içeren bir oyundur. Basitçe söylemek gerekirse, bunu yapmaya karar vermiş olsanız bile, bu oyunu oynamaktan asla bıkmayacaksınız.

Fishing Clash inci hilesi 2022

Boyut söz konusu olduğunda oyun, dahili depolama alanınızın 200 Megabaytından daha azını kaplarken tüm heyecan verici oyun öğelerini sunar. Ayrıca Fishing Clash inci hilesi 2022, temel donanımda bile Android 4.4 veya üstünü çalıştıran Android telefonlarda çalışabilir. Bu yüzden düşünmeyi bırakın ve hemen Fishing Clash oyununu indirmeye başlayın.

Fishing Clash Android oyununun verdiği muazzam çeşitlilik en çarpıcı özelliklerden biridir. Evet, doğru okudun. Eşsiz görünümleri ve isimleri ile çoğu bilimsel balık burada bulunabilir. Domuz Balığı, Mavi Koşucu, Beyaz homurtu, Sarı Kuyruklu Balığı, Kırmızı Aslan Balığı, Karadeniz Levreği ve Büyük Kuzey Kiremit Balığı var.

Yenilikler

Fishing Clash Hile Apk, tamamen mevcut tüm kaynakları kullanarak balık tutmanız gereken balıkçılık simülasyonuna odaklanmıştır. Ayrıca, Fishing Clash Hile Apk çeşitli seviyelerde çok çeşitli balık ve kaynak geliştirmeleri sağlar.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir