Fishdom APK Son Sürüm – Fishdom Hile 2022

6.73.0

Fishdom APK Hile oyununa düzinelerce balık ekleyebilir ve inşa ettiğiniz alanda serbestçe hareket ederler. Akvaryumunuzda yüzmeyi izlemekten keyif alacağınız birçok renk ve boyutta balık vardır.
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,653,611
Geliştirici
Playrix
Sürüm
6.73.0
Güncellendi
Oct 17, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
283 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fishdom APK 2022

Fishdom APK 2022, en sevimli ve çekici akvaryumun tadını çıkarmak için çeşitli balık türlerini ve dekorları kurabileceğiniz akvaryumunuzu oluşturmak için sorunları çözmeniz gereken bağımlılık yaratan bir mantık oyunudur. Fishdom APK Son Sürüm olan 2022 hile Apk’yı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fishdom APK Son Sürüm

Fishdom APK Son Sürüm

Ekranın sağ alt köşesindeki bilmeceleri tamamlayarak kazandığınız parayı satın almak ve balık tutmak veya dekor yapmak için kullanabilirsiniz. Fishdom APK Son Sürüm ile çözün ve bir ödül kazanın. Birkaç hamlede çözün ve akvaryumunuza koymak için daha fazla para kazanın. Her problemde, hedefinizi tamamlamak ve belirli bir puan veya hedef almak için aynı renkteki üç veya daha fazla nesneyi eşleştirmeniz gerekir.

Fishdom APK Hile

Fishdom APK Hile oyununa düzinelerce balık ekleyebilir ve inşa ettiğiniz alanda serbestçe hareket ederler. Akvaryumunuzda yüzmeyi izlemekten keyif alacağınız birçok renk ve boyutta balık vardır. Ayrıca akvaryumunuzu canlandıracak ve sakinler için yeni bir ev ortamı yaratacak süs aksesuarları satın alabilirsiniz.

Fishdom Hile 2022 İndir
Fishdom Hile 2022 İndir

Akvaryumunuzu süsleyerek ve zaman dolmadan doğru çözümü bularak yeteneklerinizi göstereceğiniz birkaç bulmacayı tamamlayarak bu heyecan verici yolculuğun tadını çıkarın.

Yenilikler

Fishdom APK Son Sürüm - Fishdom Hile 2022

Fishdom APK 2022, en sevimli ve çekici akvaryumun tadını çıkarmak için çeşitli balık türlerini ve dekorları kurabileceğiniz akvaryumunuzu oluşturmak için sorunları çözmeniz gereken bağımlılık yaratan bir mantık oyunudur. Fishdom APK Son Sürüm olan 2022 hile Apk'yı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir