FIFA Soccer Apk Güncel Sürüm

17.1.01

Build your Ultimate Team™ and kickoff your soccer journey today. Soccer stars await with over 15,000 players including world-class talent like Kylian Mbappé, Christian Pulisic, and Son Heung-min, plus over 600 teams including Real Madrid and Manchester City. Boost your offense and defense with elite forwards and goalkeepers. Build your dream team in FIFA Mobile - collect players and put your favorite soccer stars to the test.
APK indir
4.5/5 Oylar: 10,622,283
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
17.1.01
Güncellendi
Sep 16, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FIFA Soccer Apk

FIFA Soccer Classic, FIFA 2018-2019 sezonunun güncellenmiş sürümüdür. Mobil oyun keyfinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış yeni bir deneyim. FIFA Soccer Apk, tüm yeni özellikleri açıklayan bir video dersi izleyerek öğrenebileceğiniz yeni bir oyun kurulumuna sahiptir. Yeni oyunun yanı sıra, FIFA Mobile, ister tek başına ister diğer insanlarla olsun, sizi saatlerce eğlendirecek çok sayıda yeni materyale sahip.

FIFA Soccer Apk indir
FIFA Soccer Apk indir

FIFA Soccer Apk İndir

FIFA Soccer Apk Güncel Sürüm oyununu birbirinden ayıran özelliklerden biri, sırayla dünyanın her yerinden insanlara karşı maçlar oynayabileceğiniz bir saldırı modudur. Otuz farklı lig ve birlikte oynama yeteneği avantajlardan sadece birkaçı.

FIFA Soccer Mod Apk

FIFA Futbolunda kariyer modu olmamasına rağmen, mevcut 30 ligden herhangi birinde kulübünüzü skor tablosunun en üstüne çıkarmayı hedefleyebileceğiniz bir sezon modu vardır.

FIFA Soccer Apk indir Son Sürüm
FIFA Soccer Apk indir Son Sürüm

Futbol dünyasında olup biten her şeyden haberdar olmanızı sağlayacak bir haber sisteminin yanı sıra takımınızı kurabileceğiniz ve güçlendirebileceğiniz birkaç mini oyun da var. FIFA Mobile, mobil cihazınızda futbol oynamanın yeni bir yoludur.

Yenilikler

This update contains various bug and crash fixes to improve your FIFA Mobile experience. Follow us on Twitter @EAFIFAMOBILE and Instagram @EASPORTSFIFAMOBILE to join our community, keep up with our latest news, and let us know what you think.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir