Farm Ville 3 Apk

v1.18.29565

FarmVille 3 ile yavru hayvanşarın çeşitliliği sizin ilginiz çekecektir. Papağandan keçilere, midilliden kuzulara kadar tüm havyanların bakımı size ait olacaktır. Bu havyanları yetiştiriken çiftçi elbiseleriniz içinde, çiftlik hayvanları sizi gördüklerinde sevgilerini sunacaklar.
Sürüm
v1.18.29565
Güncellendi
11.09.2022
Gereksinimler
Android 4.1
Boyut
150 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farm Ville 3 Hayvan Sevgisi İndir

Farm Ville serisinin en son oyunu olan hayvan sevgisi serisini apk olarak sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Farm Ville bir çiftlik oyunudur. Bu oyunu yönetmek yani çiftliği sevdiğiniz hayvanlarla çeşitlendirmek Farm Ville 3 Apk sevenlerin görevidir.

Çiftliği daha da geliştirmek için nadir hayvaları besleyip çoğaltabilirsiniz. Farm Ville 3 apk size, kendi çiftliğinizi kurup, onların bakımlarını ve çoğlatma görevini size verir. Hangi hayvan türünün çokluğuna siz karar vereceksiniz. Tabi unutulmamalıdır ki çiftliğin geçimi için de bu hayvanlardan yararlanmak gerekecektir. Bazılarının etinden, bazılarının da sütünden faydalanmak lazım.

FarmVille 3 MOD APK İNDİR

FarmVille 3 İndir

FarmVille 3 ile yavru hayvanşarın çeşitliliği sizin ilginiz çekecektir. Papağandan keçilere, midilliden kuzulara kadar tüm havyanların bakımı size ait olacaktır. Bu havyanları yetiştiriken çiftçi elbiseleriniz içinde, çiftlik hayvanları sizi gördüklerinde sevgilerini sunacaklar. FarVille 3 bir aile çiftliği. Sıcak ve samimi, herkesin içten davrandığı bir oyun olduğu için verilen görevler de eğlenceli olacaktır.

FarmVille 3 APK İNDİR

Her zorluğun ardında bir kolaylık olduğu vurgusunu taşıyan bu oyun sorumluluk duygusunu ve hayvan sevgisini güçlendirmektedir. Zor olmadan iş olmaz diyerek FarmVille 3 Apk size çiftçi olmanın eğlenceli ve zor yanlarını gösterecek. Bu oyunla hayvan popülasyonu hakkında görüşlerinizin de geliştiğini farkedeceksiniz.

FarmVille 3 APK

Hayvanların yaşam alanları ve besin çeşitliliği hakkında fikir sahibi olacaksınız. Kişisel gelişim olarak yararlı gördüğüm Farm Ville 3 Apk İndir oyununu tavsiye derim.

Apkgemisi olarak Farm Ville 3 Apk sevenler için oyun içinde sınırsız para imkanı sunan Farm Ville 3 Mod Apk sürümü de eklenmiştir. Oyunun mod sürümü ve indirme hakkındaki görüşleriniz bizim değerlidir. Yorumlarınızı bekliyorum.

FarmVille 3 İNDİR APK

İyi oyunlar dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir