Farm City Apk İndir

v2.9.14

Farm City Apk bir çiftlik oyunudur. Ancak oyun içindeki kurgusu Farm City'i bir çiftlikle sınırlandırmıyor. Bir şehir inşa etmenin adımlarını atıyorsunuz.
Sürüm
v2.9.14
Güncellendi
September 03, 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
108 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farm City Apk bir çiftlik oyunudur. Ancak oyun içindeki kurgusu Farm City’i bir çiftlikle sınırlandırmıyor. Bir şehir inşa etmenin adımlarını atıyorsunuz. Sizin buradaki göreviniz şehrinizin belediye başkanı olarak insanların ihtiyaçlarını karşılamak.

farm city indir
farm city indir

Farm City İndir Apk

Oyun herkesin beklentilerini karşılayacak bir kurguya sahip. Serüven seven oyuncular gizemli antik kenti bulmaya çalışırken, üretimi seven oyuncular çiftlik işleriyle uğraşabilir. Şehrinizi kurduğunuzda alışveriş merkezleri, şatafatlı restoranlar yapabilirsiniz ya da çocukların vazgeçilmez eğlencesi lunapark yapın. Tüm bunlar sizin haya gücünüze kalmış. Kendi şehrinizi oluşturun.

farm city mod apk indir

Farm City Mod Apk İndir

Çiftliğinizde görevlerinizi yaparken para kazanacaksınız. Üstelik bu paralar çoğaldıkça şehrinizi inşa etmeniz de kolaylaşacak. Ancak oyunda sınırsız param olsun isteyen oyuncular için Farm City Mod indirme linki mevcuttur. Oyun Facebook ile de bağlantılı olduğu için arkadaşlarınız da davet edebilirsiniz.

farm city mod indir

Farm City Apk oyununda öne çıkan başlıklar nelerdir?

Sevimli çiftlik hayvanları yetiştirebilirsiniz.

Sebze meyve yetiştirip kendi fabrikalarınızda işleyebilirsiniz.

Yollar, köprüler gibi şehri göz kamaştırıcı yapabilirsiniz.

Gizemli tünellerden antik kenti bulabilir, yer altı madenlerini işleyebilirsiniz.

Kendinize şehir bankası kurup para kazanın.

Yukarda saydıklarımız oyun içinde size sunulan başlıca görevler. Bunlar gibi kendi tercihinize ve zevkinize göre şehir kurup bu şehri yöneteceksiniz.

İyi oyunlar dileri.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir