Falcı Bacı Apk İndir

2.0.34

Kaave, her zaman yanındaki falcın!
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,183,634
Geliştirici
Didilabs BV
Sürüm
2.0.34
Güncellendi
14 Eyl 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şu anda herkese açık yepyeni, ücretsiz bir falcılık uygulaması var. Tüm cep telefonları Falcı Bacı Apk adlı bir yazılımla hızlı bir şekilde indirilebilir. Kahveyi alıp fincanın resmini taşıyan tabakla birlikte gönderebilirsiniz. En geç iki saat içinde, tamamen bireyselleştirilmiş yorumlar telefona mesaj olarak gelir. Yükselen burcunuz ile en güzel yorumları duymaya hazır olun. Falcı Bacı Apk sitemizden ücretsiz olarak indirilebilir.

Falcı bacı apk indir

Falcı bacı indir apk

Ayrıca, binlerce kullanıcı tarafından günlük olarak kullanılan Falcı Bacı Apk İndir uygulamasında oturum açmak için Facebook’u kullanabilirsiniz.

Günün herhangi bir saatinde mobil cihazlarında kahve falına bakmak isteyen kişiler FalcıBacı uygulamasını kullanmaktadır. Programı mobil cihazlarına yükleyen kullanıcılar, her gün üç kez ücretsiz kahve falı gönderebilir. Genellikle, yarım saat içinde, kullanıcının programı bu uygulamadan mesaj ile alır.

Facı Bacı hile apk

Falcı bacı indir ücretsiz indir apk

Bu işlemlere başlamadan önce tabağınızda tükettiğiniz kahveyi ters çevirmelisiniz. Kahve  kuruduktan veya soğuduktan sonra uygulamayı başlatmanız gerekir. Bir tabak ve iki tane fincanın resimlerini programa yükleyin. Uygulama, kahve falınızın üç fotoğrafını ister. Daha sonra, tarih de dahil olmak üzere postayla gönderin.

Yenilikler

- Falcı Bacı artık fincanda gördüğü ilgi çekici semboller hakkında sana özel yorum yapıyor. Hemen bir kahve falı baktır! Bakalım Falcı Bacı fincanında ne semboller bulacak.
- Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı. Karşılaştığı hataları bildiren tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürler!

İyi eğlenceler!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir