Facetune Pro Apk

2.9.3.1-free

Easily edit photos & videos with the world’s premier editor! Enhance your entire photo or frame at once using one-tap editing or express your unique vision with precision using manual editing to get the look and feel you want. Put your poise and personality into every post - show the world what makes you one of a kind!
APK indir
4.2/5 Oylar: 458,364
Geliştirici
Lightricks Ltd.
Sürüm
2.9.3.1-free
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
179 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Facetune Pro Apk Son sürüm

Facetune Pro Apk ile dünyanın en iyi editörü ile fotoğrafları ve filmleri kolayca düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz görünümü ve hissi elde etmek için, tüm fotoğrafınızı veya çerçevenizi geliştirmek için tek dokunuşla düzenlemeyi kullanın veya manuel düzenleme ile farklı görüşünüzü doğrulukla ifade edin. Zarafetinizi ve kişiliğinizi her yazıya koyun ve dünyaya sizi benzersiz kılan şeyleri gösterin. Sitemizden Facetune Pro Apk son sürümü vardır.

Facetune 2 pro apk

Yeni video düzenleme araçlarını kullanın! Her kareye dokunmanıza izin vermek için selfie filmlerinizi basit ama güçlü efektlerle düzenleyebilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla neler başarabileceğinize şaşıracaksınız – bir kareyi değiştirin ve bu değişiklikleri videonun tamamına hızlı bir şekilde uygulayın! Zamandan tasarruf edin ve harika videolar çekin. Doygunluğu artırın, farklı filtreler ve efektlerle denemeler yapın ve filmlerinizi hızlı bir şekilde pürüzsüzleştirin ve düzenleyin.

Renkli filtreler ve efektler kullanarak videolardaki görünümünüzü geliştirin. Her karede cildinizi pürüzsüzleştiren, aydınlatan veya gizleyen yeni video araçlarından yararlanın – Video klip boyunca net ve parlak kareler için doygunluğu artırın – Filtreler ve video efektleriyle oynatın

TÜM FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI

Küçük rötuşlardan cesur bir zemine kadar değişen fotoğraf düzenleme ve filtreler – Kırmızı göz giderme, kozmetik düzenlemeler, selfie kamerası ve daha fazlası vardır. Doğal çekiciliğinizi ortaya çıkarmak için fotoğraf rötuşlama var. Yeni bir kıyafet deneyin, saç renginizi değiştirin ve kozmetik giyin.

Yenilikler

Here's what's new in this update

-Hair is here! Have you always wanted to try a different hair color? Now you can with the new Hair tool. No dye required.

Daniel & The Facetune Team

P.S. If you love Facetune, we'd be thankful if you rated us!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir