FaceApp Apk Mod

v10.3.1

FaceApp apk size yapay zeka teknolojisiyle, zorlanmadan fotoğraflarınızı düzenleme imkanı sunar. İnstagram için fotoğraf editörü mü arıyorsunuz, faceapp apk mod tam size göre.
Sürüm
v10.3.1
Güncellendi
August 25, 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
49 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FaceApp apk size yapay zeka teknolojisiyle, zorlanmadan fotoğraflarınızı düzenleme imkanı sunar. İnstagram için fotoğraf editörü mü arıyorsunuz, faceapp apk mod tam size göre. Ekrana sürekli dokunarak uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Faceapp pro sizin yerinize gerekli değişiklikleri yapacaktır.

                      FaceApp MOD APK

Faceapp apk mod

Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal ağları kullanırken bazen arka fonda bir değişiklik ya da gülümsemenizi ön plana çıkarmak istediğinizde faceapp apk mod işinizi fazlasıyla görecektir.

                            FaceApp MOD

Faceapp nedir?

Erkekler için saç, sakal ekleme veya düzeltme, beyaz saçları yok etme, bıyık ekleme gibi bir çok seçenek vardır. Yüzünüzdeki sivilceleri yok etmek için faceapp mod apk indirmeniz yeterli. Kırışıklıkları pürüzsüzleştirin ya da renkli lensleri deneyin. Yüzünüzdeki değişimi görün.

                FaceApp MOD APK İNDİR

Faceapp pro apk indir

Selfilerinize kolayca rötuş yapmanızı sağlayan faceapp pro apk ile aynı zamanda olduğunuz yaştan daha yaşlı veya daha genç de olabilirsiniz. Çünkü faceapp yapay zeka teknolojisini kullanmaktadır. Üstelik pro apk ile yaşınızı olduğu kadar cinsiyetinizi de değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı eğlenceli hale getirmek sizin hayal gücünüze kalmış. Ciddi fotoğrafları kolayca komik hale dönüştürebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamayı telefonunuza indirin. İster çektiğiniz fotoğrafı isterse telefonunuzun galerisindeki fotoğrafı, ekrana tam gelecek şekilde ayarlayın. İstediğiniz değişikliği yapmak çok kolaydır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir