F1 Mobile Racing 2022 Apk

4.3.19

F1 Mobil Yarış oyunu tamamen özelleştirilebilir. Başka bir deyişle, simüle edilmiş direksiyon simidi, dokunmatik kontroller ve ivmeölçer ile denemeler yapabilirsiniz.
APK indir
3.7/5 Oylar: 373,509
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
4.3.19
Güncellendi
Sep 26, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
40 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

F1 Mobile Racing Apk

F1 Mobile Racing Apk, sizi çeşitli otantik araçların direksiyonuna geçiren ve resmi Dünya Şampiyonası pistlerinde yarışmanız için size meydan okuyan resmi FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası oyunudur. Tahmin edebileceğiniz gibi Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen ve Fernando Alonso gibi dünyanın en iyi pilotlarıyla yarışabilirsiniz.

F1 mobile racing apk son sürüm

F1 Mobil Yarış oyunu tamamen özelleştirilebilir. Başka bir deyişle, simüle edilmiş direksiyon simidi, dokunmatik kontroller ve ivmeölçer ile denemeler yapabilirsiniz. Bu seçeneği belirlerseniz, akıllı telefonunuzu bir yandan diğer yana eğerek otomobilinizi döndürebilirsiniz (tıpkı gerçek otomobilinizde yaptığınız gibi).

F1 Mobile Racing 3.5.11 MOD APK

F1 Mobile Racing 3.5.11 MOD APK

Formula 1 Mobil Yarışları çevrimiçi olarak oynanabilir, böylece bire bir savaşlarda diğer oyunculara karşı rekabet edebilir veya hızlı turlarda yapay zekaya karşı tek başına oynayabilirsiniz. Tüm modlarda, daha sonra araçlarınızı değiştirmek ve geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

F1 Mobile Racing 2022 Apk indir
F1 Mobile Racing 2022 Apk indir

F1 Mobile Racing, kameralar arasında seçim yapmanızı ve kontrolleri (dahili ve harici) özelleştirmenizi sağlayan harika bir 3D sürüş oyunudur. Oyunda ayrıca birkaç parça, otomobil ve pilot bulunuyor.

Yenilikler

F1 Mobile Racing Apk, sizi çeşitli otantik araçların direksiyonuna geçiren ve resmi Dünya Şampiyonası pistlerinde yarışmanız için size meydan okuyan resmi FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası oyunudur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir