Extreme Car Driving Simulator

6.45.3

Extreme Car Driving Simulator Apk, çeşitli büyük silindir kapasiteli araçların direksiyonuna geçeceğimiz bir sürüş simülasyon oyunudur.
APK indir
4.3/5 Oylar: 4,318,044
Geliştirici
AxesInMotion Racing
Sürüm
6.45.3
Güncellendi
Sep 9, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Extreme Car Driving Simulator Apk İndir

Extreme Car Driving Simulator Apk, çeşitli büyük silindir kapasiteli araçların direksiyonuna geçeceğimiz bir sürüş simülasyon oyunudur. Büyük bir metropolün sokaklarında özgürce dolaşırken her arabanın mekanik özelliklerini kullanma yeteneklerimizi değerlendireceğiz. Ayrıca, oyun ek otomobillerin kilidini açmamıza izin verecek ödüller kazanmak için çeşitli aktiviteler yapmamıza izin veriyor. Uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Extreme Car Driving Simulator

Extreme car driving simulator apk

Otomobillerimizin her birini garajdan tamamen kişiselleştirme yeteneği, Extreme Car Driving Simulator Apk programının en ilgi çekici parçalarından biridir. Sadece rengini ve bazı kozmetik özelliklerini değiştiremeyiz, aynı zamanda sürüş deneyimini sürücüler olarak taleplerimize göre uyarlamak için temel teknik parametreleri de değiştirebiliriz.

Extreme Car Driving Simulator indir

Extreme car driving simulator hile

Oyunun olağanüstü 3D görselleri nedeniyle, her otomobilin sürüş hissi son derece gerçekçi. Kontrol sistemi, dokunmatik cihazlar için mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir ve her araçtan en iyi şekilde yararlanmamızı sağlar. Extreme Car Driving Simulator oyununun hile sürümünü sitemizde bulacaksınız. Ayrıca direksiyon simidini döndürerek ve gaz ve fren pedallarıyla hızı ayarlayarak yörüngeyi gerektiği gibi ayarlayacağız.

Extreme Car Driving Simulator indir apk

Extreme car driving simulator mod apk

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü her zaman bize bir hız hissi vermek için hareket ettiğimiz saatte kilometreyi gösterir. Bu ekranın bilgileri, belirli radarlardan veya kontrol noktalarından geçmemiz gereken ödevleri girdiğimizde son derece yararlı olacaktır.

Extreme Car Driving Simulator hile apk

Aşırı Araba Sürüş Simülatöründe, Nissan, Audi ve Bugatti gibi tanınmış üreticilerin otomobillerini şehir sokaklarında ve kapalı devrelerde test edebiliriz. Sürüş yeteneklerimizi gösterirken her oyundaki tüm rekorları kırmak için maksimum hızda hedeflere ulaşmayı hedefleyeceğiz. Daha rahatlatıcı bir deneyim istiyorsak, serbest sürüş modunda bu inanılmaz yarış araçlarından birinin direksiyonuna geçebiliriz.

Yenilikler

Hey, enjoy the extreme gold fest🤑, you just need to find them with your favorite car.

- Added Gamepad support 🎮
- Added Chromebook support 💻

And that's not all! We have fixed tons of bugs and stability issues😏

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir