Evil Lands Apk Son Sürüm – Evil Lands Hile 2022

2.2.7

Evil Lands apk, bu dünyayı başkalarıyla paylaşmanıza rağmen, rpg'yi oynayan tek kişi sizmişsiniz gibi oynamanıza izin veren bir 3D mmorpg'dir.
APK indir
4.4/5 Oylar: 355,221
Geliştirici
Rage Quit Games LLC
Sürüm
2.2.7
Güncellendi
Sep 22, 2022
Gereksinimler
5.1
Boyut
126 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Evil Lands Apk Son Sürüm

Evil Lands apk, bu dünyayı başkalarıyla paylaşmanıza rağmen, rpg’yi oynayan tek kişi sizmişsiniz gibi oynamanıza izin veren bir 3D mmorpg’dir. Tek oyunculu görevleri (işbirliğine ihtiyaç duymayan) yapabilmenin yanı sıra diğer oyuncuları görüntüleyebilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Evil Lands Apk’nın Son Sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Evil Lands Apk Son Sürüm
Evil Lands Apk Son Sürüm

Evil Lands Hile 2022

Evil Lands oyununun kontrolleri oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Hareket sanal çubuğu ekranın sol tarafında, eylem düğmeleri ise sağ taraftadır. İlk başta sadece temel saldırıları kullanabilirsiniz, ancak oyun boyunca ilerledikçe diğer becerilerin kilidini açabileceksiniz.

Evil Lands Apk Hile

Evil Lands Apk Hile ile seviye atladığınızda, yeni güçler ve belirli nitelikleri yükseltme yeteneği kazanırsınız. Temel özellikleriniz zindelik, güç, çeviklik ve şanstır. Sağlığınız ve neden olabileceğiniz zarar miktarı, rakiplerinize ne kadar sert vurabileceğinize bağlıdır. Silahlarınız ve zırhınız ne kadar iyi olursa seviyeniz de o kadar yüksek olur.

Evil lands mod apk
Evil lands mod apk

Evil lands mod apk

Kötü topraklarda iki tür oyun vardır. Birincisi, diğer oyunculara saldırmanızı engelleyen kooperatif modudur. İkinci seçenek, diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak rekabet ettiğiniz pvp’dir. Bu ikinci oyun seçeneğine girmek için 8’e sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Seviyeyi tamamlayabilmelisin.

Yenilikler

Evil Lands Apk Son Sürüm

Evil Lands Apk Hile ile seviye atladığınızda, yeni güçler ve belirli nitelikleri yükseltme yeteneği kazanırsınız. Temel özellikleriniz zindelik, güç, çeviklik ve şanstır. Sağlığınız ve neden olabileceğiniz zarar miktarı, rakiplerinize ne kadar sert vurabileceğinize bağlıdır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir