Episode Apk Son Sürüm İndir

23.20

Episode lets you LIVE your stories with love, romance, adventure, and drama. Wouldn’t it be amazing if YOU were a character in your favorite story? Episode lets you do just that with over 150,000 gripping stories, where you make choices that matter.
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,947,128
Geliştirici
Episode Interactive
Sürüm
23.20
Güncellendi
Sep 29, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Episode Apk

Episode Apk, anlatımınızı Seçin, kendi lise öğrencinizi tasarlayabileceğiniz bir hikaye macerasıdır. Mean Girls filmindeki ana karakterler de dahil olmak üzere bu yeni okulda birçok farklı kişilikle etkileşime gireceksiniz.

Episode Nedir, Episode Ne Demek

Episode Nedir sorusu oldukça merak edilmektedir. Peki Episode Ne demek ne işe yarar, nasıl bir oyundur sorusunun cevabını uygulamyı tanıtırken anlatalım. İlk adım, bir isim ve bir görünüm vererek kendi avatarınızı oluşturmaktır. Çeşitli saç kesimleri, yüz şekilleri, burunlar, dudaklar, gözler vb. sunar. Aynı anda birçok kıyafet giyebilirsiniz.

Episode apk indir

Baş kahramanınızı oluşturduğunuzda, maceraya başlama zamanı gelmiştir. Episode apk indir, Choose Your Story’deki amacınız, istediğiniz şekilde hikayede yer almak. Kısacası, kazanabileceğiniz ya da kaybedebileceğiniz önemli anlar yoktur: sadece kendi kararınıza göre hikayeyi değiştirebilirsiniz.

Farklı bölümler boyunca aldığınız kararlara bağlı olarak, arkadaş edinebilirsiniz ya da bir kişiye aşık olabilirsiniz. Ayrıca kendi karakteriniz için yeni kıyafetler alabilir ve belli gizemlerin kilidini açabilirsiniz.

Episode İndir

Episode: Choose Your Story sıra dışı değerleriyle maceralı bir hikayedir. Oldukça iyi grafiklere, çok fazla diyaloğa ve kendi kararlarınızı verebileceğiniz bir çok duruma sahiptir.

Yenilikler

Episode Book Clubs are now available! Find your favorite book clubs and join the reading challenge with your book club members!

LOVE ON FIRE:
It’s summer all the time in Love on Fire and the living is GOOD! Live in a luxury mansion and date a whole bunch of sexy singles who all want YOU.

The Prince’s Bride:
The Prince of Castille is looking for a bride, and YOU are invited to participate. Can you win his hand in marriage, or will you need to find a new love?

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir