Empire Warriors Offline Games Apk Son Sürüm

2.5.04

Empire Warriors Mod Apk'sında, insan türü veya Endia krallığı, orklar, cüceler vb. Gibi diğer ırkların yardımıyla Grando imparatorluğu tarafından saldırıya uğradığında ortaya çıkar. Çeşitli ırklar, arayışlarında Büyük imparatorluğa yardım ediyor.
APK indir
4.2/5 Oylar: 149,833
Geliştirici
ZITGA
Sürüm
2.5.04
Güncellendi
Feb 2, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
128 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Empire Warriors Mod Apk’sında, insan türü veya Endia krallığı, orklar, cüceler vb. Gibi diğer ırkların yardımıyla Grando imparatorluğu tarafından saldırıya uğradığında ortaya çıkar. Çeşitli ırklar, arayışlarında Büyük imparatorluğa yardım ediyor.

Aynı anda kendinizi korkunç bir durumun ortasında buluyorsunuz. Hindistan’ın oğlu Prens Java krallığı devralacak ancak karışık ırkların saldırgan ve güçlü düşmanlarıyla baş edemiyor. Bu rakipler daha önce müttefiklerinizdi, bu yüzden pratik olarak tüm stratejilerinize aşinalar ve kehanete göre prens, savaşı kazanmasına yardımcı olmak için büyük bir stratejistin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bunu yapacak stratejist sensin.

Empire Warriors Offline Games Apk

Empire warrior mod apk alternatif ve mod versiyonudur, bu da size bir profesyonel gibi oynamak için nihai hacklerle birlikte gelen en standart oyunu sağlamak için kodların değiştirildiği anlamına gelir. Büyük imparatorluğu yenmek için önce büyük kahramanların ve savaşçıların, silahların ve tüm aletlerin, kulelerin, üslerin ve diğer eşyaların kilidini açmalısınız.

Şimdi, bu değiştirilmiş sürüm avantajlarında, tüm bunların kilidini ücretsiz olarak ve oyun mağazasından satın alabileceğiniz ücretsiz aksesuarları alırsınız. Ekipman satın alırken ve eşyaların, seviyelerin ve modların kilidini açarken kullanılacak sınırsız para, madeni para, değerli taş ve diğer kaynaklar. Zorlu rakipleri yenmek için yöntemler kullanarak oynayın.

Oyun sadece oyuncuları arsa hakkında bilgi edinmeye teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda onları imparatorluk savaşına da sürüklüyor. Yasalara saygılı müttefikler, uzun zamandır unutulmuş değerler şimdi geri çağrılacak. Durum şimdi vahim ve Prens Java düşmanlara karşı saldırıya öncülük ediyor.

Krallığın en kötü senaryoda hayatta kalmasına yardımcı olacak bir stratejist rolünü üstlenirsiniz. Düşmanları savuşturmak için güçlü silahlar ve kule üsleriyle uğraşmak bu oyunda çok eğlenceli. Endia krallığına direnmek için tüm türler ve ırklar bir araya gelmelidir. Birinci sınıf bir stile ve en son görünüme yükseltilmiş özelliklerle oyunun tadını çıkarın.

Empire warrior mod apk, talebi karşılamayı amaçlayan görsellerle en yıkıcı savaşı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemenizi sağlar. Kahramanlara, ordulara, silahlara, üslere, kulelere ve daha fazlasına komuta edeceksiniz. Kuleler, her biri kendi amaçları ve önemi olan dört çeşidi olduğu için artık en önemli rolleri oynuyor.

Barack kulesi savaşçılara ve askerlere öğretmek için kullanılırken, okçu kulesi hasarla başa çıkmak ve meraklıları teslim etmek için kullanılırken, golem kulesi düşmanlara büyük kayalar fırlatıp saniyeler içinde onları tamamen yok etmek için kullanılır. Son tür, ejderhaları çağıran ve düşman üslerini yok eden sihirli bir kuledir. Ancak, her kuleye farklı bir usta tarafından komuta edilir ve siz hepsinin üstündesiniz.

Yenilikler

Şimdi, bu değiştirilmiş sürüm avantajlarında, tüm bunların kilidini ücretsiz olarak ve oyun mağazasından satın alabileceğiniz ücretsiz aksesuarları alırsınız. Ekipman satın alırken ve eşyaların, seviyelerin ve modların kilidini açarken kullanılacak sınırsız para, madeni para, değerli taş ve diğer kaynaklar. Zorlu rakipleri yenmek için yöntemler kullanarak oynayın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir