EMERGENCY HQ Apk

1.7.15

This is your firefighter game. The new simulator game in the EMERGENCY series - download the rescue game EMERGENCY HQ now!
APK indir
4.5/5 Oylar: 317,615
Geliştirici
Promotion Software GmbH
Sürüm
1.7.15
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Emergency hq apk para hilesi

ACİL DURUM serisindeki yeni simülatör oyunu EMERGENCY hq’yu hemen deneyin.  EMERGENCY HQ Apk, kurtarma operasyonları hakkında bir simülasyon oyunu. Yangın ve ambulans, polis, SWAT, hastane ve teknolojik hizmetler gibi acil servisleri kontrol edin. Kurtarma, suç, tıbbi ve afet yönetimi faaliyetlerinin yanı sıra sevk ve komuta araçlarını ve insanlarını denetleyin.

EMERGENCY HQ Apk indir

Emergency hq mod apk

Yangınlarla savaşmak, hayat kurtarmak ve diğer şeylerin yanı sıra teröristlerle savaşmak için itfaiyecileri, emt’leri, sağlık görevlilerini, doktorları, polis memurlarını ve özel kuvvetleri kontrol edin. Üssünüzü inşa edin ve ideal acil servis ekibini bir araya getirin. İtfaiye araçlarınızı, hastanenizi ve diğer yapılarınızı ve birimlerinizi yükseltin ve karargahınızın boyutunu artırın. İtfaiye, Kurtarma Servisi, Polis Departmanı ve Teknik Birimleri kullanarak çok sayıda heyecan verici ve zorlu görevde ustalaşın.

EMERGENCY HQ Apk

Emergency hq hile apk

Bir kurtarma ittifakına katılın ve zorlu görevlerde Emergency hq apk arkadaşlarınıza yardım edin. Bir kahramanın niteliklerine sahip misin? Kaosla Savaş! Şu anda en iyi itfaiyeci oyunu oyna.

İtfaiyeci ve kurtarma simülatörü oyunu acil HQ indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun ürünleri de gerçek parayla satın alınabilir. Bu hizmetleri kullanmak istemiyorsanız, cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları kapatın.

Yenilikler

Once again, it's Oktoberfest in Emergency-Land, and the party is well underway in the marquees. But with all the fun comes lots of work for the commanders
- Available now: daily and weekly tasks
- 1v1 mode gets a brand new additional mission area!
- New skins for your emergency vehicles.
- Build your own marquee for your rescue team with the Oktoberfest package! Your depots store and produce an incredible 500% more Coins!
We hope all our players have fun and enjoy the party mood!

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir