efootball 2023 Apk Son Sürüm (Mod)

7.1.1

PES 2023, oyuncuların gerçek oyunla kolayca ilişki kurmasını ve keyfini çıkarmasını sağlayarak gerçek oyun atmosferini kapsamlı bir şekilde kapsıyor. Oyun özgün bir şekilde geliştirildiğinde, spor ve ünlü oyuncularla daha önce hiç yaşamadığınız şekillerde etkileşime gireceksiniz.
APK indir
3.8/5 Oylar: 10,528,479
Geliştirici
KONAMI
Sürüm
7.1.1
Güncellendi
Oct 17, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

efootball 2023 Apk

Küresel çekiciliği nedeniyle futbol göz ardı edilemez. Sanal dünyadaki etkileşim olanaklarını basitleştirir. Bazı taraftarlar için oyun onların tüm hayatıdır. Bu yüzden size en iyi futbol mimarisini sağlama fikrini ortaya attık. Size tam kontrol sağlamak için gerçek sporun her bölümü E Futbol PES 2023 Mod Apk’sında ele alınmaktadır.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Football Manager 2021 Mobile Ücretsiz APK İNDİR

Tüm eylemleri kapsayan sezgisel bir kullanıcı arayüzünde parmaklarınızın ucunda tüm kontrol yeteneklerini sağlayan akıllı telefonunuzdaki gerçek oyunun potansiyelini özgürce keşfedebileceksiniz.

efootball 2023 Apk Son Sürüm (Mod)
efootball 2023 Apk Son Sürüm (Mod)

Pes 2023 Apk İndir

PES 2023, oyuncuların gerçek oyunla kolayca ilişki kurmasını ve keyfini çıkarmasını sağlayarak gerçek oyun atmosferini kapsamlı bir şekilde kapsıyor. Ekranlarında etkileri var. Oyun özgün bir şekilde geliştirildiğinde, spor ve ünlü oyuncularla daha önce hiç yaşamadığınız şekillerde etkileşime gireceksiniz.

Klasik kullanıcı arayüzü ve gerçekçi simülasyon size gerçek dünyadaki en çekici futbol deneyimini sunar. Oyundaki en önemli amaç, çalışma tarzınızın ve bireysel oyuncuların çoğunluğunun sayıldığı kendi takımınızı oluşturmaktır. Tüm ünlü ve gerçek futbolcular arasından bir grup seçmelisiniz.

Pes 2023 Apk İndir
Pes 2023 Apk İndir

Pes 2023 Apk

Ronaldo, Neymar, Messi ve diğerleri, performansı artırmak ve takımınızın diğerine karşı zaferini sağlamak için. Oyun boyunca çeşitli modlar keşfedilebilir. Yine de çok oyunculu, dünyanın dört bir yanından en büyük oyunculardan oluşan bir ekip kurmanıza ve çeşitli turnuvalarda ve serilerde yarışmanıza izin verdiği için en popüler ve yaygın olarak kullanılandır.

Tüm bunlar rastgele yabancılar veya arkadaşlarınız takımlarında rakipleriniz olarak hizmet eder. Yanınızda en sevdiğiniz oyuncularla futbolun sonsuz keyfini keşfedeceğiniz ve keşfedeceğiniz oyun başlayacak.

efootball 2023 apk indir
efootball 2023 apk indir

efootball 2023 apk indir

efootball 2023 apk indir, orijinal oyunun özelleştirilmiş ve farklı bir versiyonudur. Çok sayıda tekniği rahatsız eden özellikler ve kusurların ortadan kaldırılması açısından biraz güncellendi. Bu yüzden hepsine hitap ettik ve insanların simülasyonun tadını özgürce çıkarabilmeleri için oyunu yüksek derecede geliştirdik.

Oyunculara, eşyalardan herhangi birini satın almak için kullanabilecekleri sonsuz para, puan, madeni para, altın ve elmas sağladık. Oyunun özelliklerinin ve işlevlerinin her alanını satın almak ve yükseltmek, performanslarını ve zafer şanslarını artıracaktır. Oyunda, oyunculara bu tür çok sayıda yenilik sunuyoruz.

Yenilikler

efootball 2023 apk indir, orijinal oyunun özelleştirilmiş ve farklı bir versiyonudur. Çok sayıda tekniği rahatsız eden özellikler ve kusurların ortadan kaldırılması açısından biraz güncellendi.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir