Ea Sports Ufc Apk Android Oyun Clup

1.11.04

UFC Mobile 2 brings you authentic Mixed Martial Arts like never before. Knockout the competition with new fighters, advanced capabilities, and updated weight classes — all tied to UFC.
APK indir
3.7/5 Oylar: 83,038
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
1.11.04
Güncellendi
Sep 6, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ea sports ufc apk indir

Ea Sports Ufc Apk size bugüne kadarki en gerçek karma dövüş Sanatları deneyimini sunuyor. UFC, yeni sporcular, daha büyük yetenekler ve güncellenmiş ağırlık sınıfları ile rekabeti ortadan kaldıracak.

Ea Sports Ufc Apk

Savaş sporları yeniden canlandırıldı. Gerçek, dünya standartlarında sporculara karşı yarışırken ve yarışırken, gerçek UFC eylemine dalmış olacaksınız. Şiddetli dövüşlerde savaşın ve başka hiçbir dövüş oyununun yapamayacağı gerçek UFC olayları arasında canlı materyallerle terbiyeli bir şekilde etkileşime geçin. Ea Sports Ufc Apk’nın gerçek dünyasına ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güçlerini artırmak için en sevdiğin savaşçıların kilidini aç ve seviye atla. Her savaşçının, gücün kilidini açan ve savaşçınız yükseldikçe gelişen farklı güçlere sahip bir MMA güvertesi vardır. Oyun içi ödüller kazanmak için Kampanyalarda, Baskınlarda ve Canlı ve Özel Etkinliklerde savaşın.

Ea Sports Ufc Apk indir

Aralarından seçim yapabileceğiniz her ağırlık sınıfından savaşçılar mevcuttur. Ekranda gördüğünüze karşılık gelen gerçek zamanlı, sürükleyici malzeme. En sevdiğiniz sporcular tarafından savaşları bitirmek için kullanılan imza uçuş manevraları artık sizin için kullanılabilir.

Ea sports ufc hileli apk

Mükemmel savaş ekibinizi ve nakavt olaylarınızı yaratın. Yeni UFC simgeleri, gelişmiş yetenekler ve en son olaylar dahil olmak üzere güncel savaş eylemi.

Zamanla güç kazanmak için her biri kendi özel yeteneklerine sahip MMA savaşçılarını yükseltin. Özel ödüller için Kampanyalarda ve Özel Etkinliklerde yarışın. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok para kazanırsınız.

Ea sports ufc apk hile

Siz oynadıkça, RPG oyunu gelişir ve ilerler. Oyun tarzınıza uyan Loncalara katılın ve diğer oyuncularla etkileşime geçin. Oyunun mod sürümü indirme linkinde verilmiştir.

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

Welcome to EA SPORTS UFC Mobile 2, now available world wide! Face off against the best UFC Fighter's in the world in the new Grudge Match Event on your path to becoming the Ultimate Fighting Champion!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir