Dropbox Apk

298.2.2

With Dropbox Cloud Drive, upload & transfer photos, documents, and files to the cloud. Backup and sync photos, docs, and other files to the cloud storage drive and access them from any device, anywhere. With advanced sharing, easily share photos & documents to send anywhere with Dropbox’s cloud & photo drive.
APK indir
3.9/5 Oylar: 2,201,920
Geliştirici
Dropbox Inc.
Sürüm
298.2.2
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dropbox Cloud Drive ile fotoğrafları, belgeleri ve dosyaları buluta yükleyin ve aktarın. Dropbox Apk görüntüleri, belgeleri ve diğer öğeleri, herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden erişilebilecekleri bulut depolama sürücüsüne yedekleyin ve senkronize eder. Dropbox’ın bulut ve resim sürücüsü ile, istediğiniz yere aktarmak için fotoğraf ve belge alışverişi yapabilirsiniz.

Her yere aktarmaya hazır hızlı fotoğraf paylaşımı için fotoğraf rulonuzdaki fotoğrafları ve görüntüleri otomatik olarak bulut fotoğraf depolama alanına yükleyin.
İnternete bağlı olmasanız bile hesabınızdaki herhangi bir dosyaya erişin ve ekstra yazılım gerektirmeden 175’in üzerinde farklı dosya türünü önizleyin.
Büyük dosyaları kolayca aktarmak için bir Dropbox hesabı olmasa bile bağlantıyı herkesle paylaşın.
Fotoğraf aktarma uygulaması: görüntüleri hızlı bir şekilde buluta yükleyin veya bulut depolama uygulamanızdan fotoğraf aktarın.

Dropbox apk full version

Dropbox apk full version

Bulut depolama ve disk resim depolama, fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi yedeklemeniz, yüklemeniz, paylaşmanız ve taramanız için size daha fazla alan sağlar ve bunları sizin için buluta taşırız. Özel veya paylaşılan dosyalarınıza güvenli erişim sağlayan basit bir yedekleme ve veri kasası. Artık aile albümlerini, video albümlerini ve diğer ortamları yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz bir Dropbox Plus deneme sürümü için kaydolun. 2 TB depolama alanı (2,000 GB) alın.
Plus paketi şimdi aşağıdaki yeni özellikleri içerir:
Dropbox Şifreleri, tüm cihazlarınızda şifreleri kaydetmenize ve senkronize etmenize olanak tanır.
Dropbox Kasası: en önemli kağıtlarınızı ve fotoğraflarınızı koruyun.
Dropbox Geri Sarma: 30 güne kadar herhangi bir dosyayı, klasörü veya tüm hesabınızı geri alabilirsiniz.

Yenilikler

What’s new?
• You can now easily share and star your photos and files with one click in the preview screen.

We release updates regularly and are always looking for ways to make the app better. If you have any feedback or run into issues, come find us in our forums. We’re happy to help!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir