Drive Ahead Apk Son Sürüm

3.16.1

Watch your head in gladiator car fights! In this game you knock your friend in the head with a stunt driving cars to score. We guarantee crazy casual and ranked multiplayer motor sports fun with friends.
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,575,462
Geliştirici
Dodreams Ltd.
Sürüm
3.16.1
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drive Ahead Apk

Drive Ahead Apk ile devam et ve sür. Amacın bitiş çizgisini geçmek ya da mümkün olduğunca uzağa gitmek olmadığı bir yarış oyunu. Ayrıca Drive Ahead Apk son sürüm ile, tek amacınız rakipleriniz sizi ortadan kaldırmadan önce onları ortadan kaldırmaktır. Bunu yapmak için, diğer sürücüyü kafasına vurarak nakavt etmelisiniz.

Drive Ahead İndir

Oyunun çatışmaları, etkileşimli yönleri olan kapalı odalarda gerçekleşir. En yaygın olanları rampalar ve ani dönüşlerdir, ancak büyük tahterevalli testereler, sizi yakalamaya çalışan ufo’lar ve dokunulduğunda patlayan mayınlar da vardır. Her savaş alanında bir düzineden fazla farklı unsur bulunur.

Araba Savaşları Apk

Drive Ahead Apk indir Coğrafi olarak çeşitlendirilmiş, ancak hepsi bu kadar değil. Oyunda ayrıca küçük go-kartlardan zehirli çöp taşıyan kamyonlara kadar 30’dan fazla farklı araç var. Karakterinizin kaskını da kişiselleştirebilirsiniz. Drive ahead sports apk oyun indir club sitesiyle eşdeğer bir sürümdür.

Drive Ahead İndir Apk

Drive Ahead Apk Son Sürüm bununla birlikte, mükemmel görsellere sahip benzersiz ve eğlenceli bir oyun En eğlenceli yönü, aynı Android telefonun iki farklı tarafını seçerek bir arkadaşınızla savaşabileceğiniz çok oyunculu seçenektir. İşler kontrolden çıkmak üzere!

Yenilikler

UPDATE 3.16: Pengvasion

Pengvasion is here! Get your new car and defeat The Commandant boss together with your crew!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir