Drift Max Pro Apk Son Sürüm

2.4.97

Drift Max Pro, bitiş çizgisini geçmekten daha fazlasını yapmanız gereken bir 3D sürüş oyunudur. Ayrıca Drift Max Pro Apk Son Sürüm, rotadan aşağı kayarken mümkün olduğunca çok sayıda kayma izine sahip olmalısınız.
APK indir
4.5/5 Oylar: 1,728,863
Geliştirici
Tiramisu
Sürüm
2.4.97
Güncellendi
Aug 26, 2022
Gereksinimler
8.0
Boyut
379 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drift Max Pro Apk

Drift Max Pro, bitiş çizgisini geçmekten daha fazlasını yapmanız gereken bir 3D sürüş oyunudur. Ayrıca Drift Max Pro Apk Son Sürüm, rotadan aşağı kayarken mümkün olduğunca çok sayıda kayma izine sahip olmalısınız. Ne kadar uzun süre sürüklenmeye devam ederseniz, puanınız o kadar yüksek olur.

Drift Max Pro Apk İndir

Drift max pro drift araba yarışı oyunu

Drift Max Pro Apk’da iki kontrol şeması arasından seçim yapabilirsiniz: akıllı telefonunuzu yerleşik Yavaşlatıcıyı kullanarak eğin veya ekranda denetleyicileriniz olarak görüntülenen tuşları kullanın. Araba yarış oyunları içerisinde donma yapmadan eğlenceli bir oyuna hazır olun. Nasıl sürdüğünüzden bağımsız olarak, sürüklenmenin anahtarı hız, yavaşlama ve sürüş yönünün doğru kombinasyonunu bulmaktır. Sıralamanın zirvesine ulaşmanın tek yolu budur.

Drift Max Pro Apk Son Sürüm

Drift max pro apk indir

Drift Max Pro Apk Son Sürüm, çok çeşitli içerik kategorileri içerir. Bir yandan, havaalanları, kapalı yollar ve şehirler gibi çeşitli türde düzinelerce farklı manzara var. Öte yandan, düzenli bir şekilde seçilebilecek birkaç araç olduğunu keşfedeceksiniz. Daha da iyisi, aracınızın her yönünü ince ayar yapabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirmek mümkündür.

Drift Max Pro Apk

Drift Max Pro, oyunculara doğru kontrol mekanizmaları, çarpıcı görseller ve ellerinizi saatlerce direksiyonda tutacak kadar malzeme sağlayan harika bir 3D yarış oyunudur.

Yenilikler

Cyberpunk season is here! 2 new futuristic drift cars are back from future! 2 special cars crown this season with 24 new decals, 9 rims and 7 spoiler. Complete objectives to unlock cars and use decal editor to create your own design.
Check out new content packs and get your favourite cars with special themed decals, rims and spoilers!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir