Dream League Soccer 2023 Apk – Para ve Elmas Hilesi

10.110

Dream League Soccer 2023'ü oynadığınızda, oyunun yeni özellikleri ve daha iyi grafikleri sayesinde kendinizi aksiyonun tam kalbinde hissedeceksiniz. Fantezi futbol takımınızı 4.000'den fazla FIFPRO sertifikalı oyuncu havuzundan oluşturun ve çevrimiçi veya yerel çok oyunculu futbol turnuvalarında dünyanın en iyi oyuncularına karşı yarışın.
APK indir
4.2/5 Oylar: 7,917,256
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Sürüm
10.110
Güncellendi
Jan 19, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
526 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dream League Soccer 2023 Apk

Dream League Soccer 2023’ü oynadığınızda, oyunun yeni özellikleri ve daha iyi grafikleri sayesinde kendinizi aksiyonun tam kalbinde hissedeceksiniz. Fantezi futbol takımınızı 4.000’den fazla FIFPRO sertifikalı oyuncu havuzundan oluşturun ve çevrimiçi veya yerel çok oyunculu futbol turnuvalarında dünyanın en iyi oyuncularına karşı yarışın.

Dream League Soccer 2023 Apk
Dream League Soccer 2023 Apk

Sekiz benzersiz kategoriyi fethederken, tamamen 3D hareketle yakalanan oyuncu manevralarından, mizahi oyun içi yorumlardan, takımınızı tasarlama fırsatından ve çok daha fazlasından yararlanabilirsiniz. Oyundaki estetik hiç bu kadar iyi görünmemişti.

DLS 23 Apk
DLS 23 Apk

DLS 23 Apk

DLS 23 Apk ile “Rüya Takımınızı kurabilirsiniz.” Böyle büyük rakiplere karşı rekabet etmek zor değil. Oyunun aşamalarında ilerlerken, oyun yapma yeteneğinizi geliştirmeyi, kadronuzu genişletmeyi ve karşılaştığınız her rakip takıma karşı savaşmayı vurgulamalısınız.

DLS 23 Apk’ya girmeden önce, olanaklarının dünyanın geri kalanının sunabileceği en iyilerle rekabet edebilmesi için arenanızı geliştirdiğinizden emin olun. Görevi başarıyla gerçekleştirmek için gerekli bilgiye sahip misiniz..

DLS 23 Apk indir
DLS 23 Apk indir

Mobil futbol deneyimi, Dream League Soccer’da yeni animasyonların ve yapay zekaya yükseltmelerin dahil edilmesinin bir sonucu olarak köklü bir değişime uğrayacak. “Güzel oyun”, Dream League Soccer 2023’te bir önceki yılın versiyonuna göre geliştirildi. Bu kısmen sezon dışı dönemde yapılan ve şimdi yürürlüğe giren çeşitli değişikliklerden kaynaklanmaktadır.

DLS 23 Apk indir

Eğer ilk kez Dream League Soccer yani DLS 23 Apk indir oynuyorsan, belki bilinmemezlilik içindeymiş gibi düşünüyor olabilirsin. Ancak bu oyunun tutkunu olacaksın. Üstelik bu futbol oyununun yanında, oyuncuların kıyafetleri ve tarzlarını da değiştirmek senin elinde. Tamamlanan makyaj ve grafik motoru geliştirmeleri sayesinde ideal ekibinizin görünümü hiç bu kadar iyi görünmemişti.

DLS 23 indir

Ekibiniz bu rüya Ligi DLS 23 indir, canlı oyun modunda dünyanın en önde gelen kulüplerinden bazılarına karşı yarışacak. Küresel Liderlik Tablolarına ve Etkinliklere katılmak, türünün tek örneği ödüller kazanma şansınızı artırırken aynı zamanda size daha fazla genel puan kazandırır.

Sıralarda yükselmek, takımlarınızın değerini gösterir. Mevcut FIFPRO lisanslarına sahip 4.000’den fazla sertifikalı oyuncudan oluşan bir havuzdan mükemmel takımınızı oluşturun ve geliştirin. Oyuncular oyuna katılabilir ve bu sistem devreye girdiğinde çeşitli stratejiler kullanabilirler. Zaten çok büyük olan bu stok zamanla kademeli olarak artacak ve oyunu oynamak için harcanan zamanla doğru orantılı olarak ek şeyler kazanacaktır.

Dream League Soccer 2023 APK indir son Sürüm

Bu büyüme, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana geçen süre ile orantılıdır. Sezon ilerledikçe, daha fazla sayıda yüksek kalibreli oyuncuya erişebileceksiniz. Tasarımcılarımız, bu oyuncuların gerçek hayattan görünmesini sağlamak için olağanüstü bir iş çıkardılar. Kalecinin vuruşları, takımları, kutlamaları ve kurtarışları, tam teşekküllü bir 3D hareket yakalama teknolojisi ile yakalandı. Sonuç olarak Dream League Soccer 2023 APK indir son Sürüm, oyun artık her zamankinden daha gerçekçi. Katılımcılar, hayatlarının en heyecan verici maçının bir parçası olacağından emin olabilirler ve maçın itibarı da güvenli kabul edilebilir.

Yenilikler

Eğer ilk kez Dream League Soccer yani DLS 23 Apk indir oynuyorsan, belki bilinmemezlilik içindeymiş gibi düşünüyor olabilirsin. Ancak bu oyunun tutkunu olacaksın. Üstelik bu futbol oyununun yanında, oyuncuların kıyafetleri ve tarzlarını da değiştirmek senin elinde.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir