Dragon Mania Efsaneleri Apk – Son Sürüm

Varies with device

Dragon Mania Apk Para ve elmas hilesi işbirliğinizi ve stratejik yeteneklerinizi birinci sınıf çevrimiçi oyunculara gösterebileceğiniz çevrimiçi bir oyundur.
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,993,875
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Oct 4, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dragon Mania Efsaneleri Apk

Dragon Mania Legends, çeşitli ejderhaları toplamanız ve tüm rakiplerinizi yenmek için bir ordu kurmanız gereken eğlenceli bir Android ve iOS oyunudur. Dragon Mania Apk Para ve elmas hilesi işbirliğinizi ve stratejik yeteneklerinizi birinci sınıf çevrimiçi oyunculara gösterebileceğiniz çevrimiçi bir oyundur.

Bu oyun da ilginizi çekebilir: Blockman Go Apk Son Sürüm

Dragon Mania Efsaneleri hile apk

Bunu Google Play Store veya iOS App Store üzerinden alabilirsiniz. Ancak, Dragon Mania Legends official’ın birden fazla engel ve güçlü eklentiye sahip bir freemium oyunu olduğunu unutmayın. Bu yüzden Dragon Mania Legends’ın resmi versiyonunu oynamak oldukça zor. Ayrıca Dragon Mania Legends MOD apk’sını alabilir ve sınırsız kaynakları ve özellikleri ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri indir

Dragon Mania Legends MOD apk

Ejderhaları toplamak, onları en iyi kaynaklarla eğitmek, kavgalarda kullanmak ve fantastik ejderha şehrinde bir efsane olmak adlı basit bir algoritmaya dayanan güzel bir Android oyunu oynamanın zamanı geldi. Yani, ejderha ve canavar oyunlarından hoşlanıyorsanız, ejderha mani efsaneleri ejderhaları eğitme ve heyecan verici ejderha dövüşlerini görme hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Dragon Mania Apk Para ve elmas hilesi

Dragon Mania Apk Para ve elmas hilesi, canavar yaratıklar ve ejderhalarla destansı savaşlarda savaştığınız heyecan verici bir android oyunudur. Başlamak için, tüm kusursuz ejderhaları elde etmek için çok sayıda kaynak toplamanız gerekecek. Bundan sonra, her savaşı derin ve stratejik oyunlarla kazanabilirsiniz. Ayrıca, ejderhalarınızı her zamankinden daha hızlı eğitmek için devasa güçlendirmeler ve eklentiler kullanabilirsiniz.

Yenilikler

Join the last Ancient Mega Event: Enjoy a truly epic and chilling adventure during this Halloween season! - Explore the Void and collect the last batch of Ancient Dragons - A month full of creepy fun! Halloween-themed events with tons of cool prizes!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir