Diggy’s Adventure Apk – Yapbozlar

1.5.600

Diggy's Adventure Apk ile tüm dünyada gizli zenginlikleri bulabilir ve bu insanların yardımıyla geçmişten günümüze gizemleri çözebilirsiniz.
APK indir
4.3/5 Oylar: 523,405
Geliştirici
Pixel Federation Games
Sürüm
1.5.600
Güncellendi
Sep 23, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
114 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Diggy’s Adventure Apk

Diggy’s Adventure Apk, Diggy, profesör, Linda ve Rusty’den oluşan bir takıma komuta ettiğiniz bir macera oyunudur. Diggy’s Adventure Apk ile tüm dünyada gizli zenginlikleri bulabilir ve bu insanların yardımıyla geçmişten günümüze gizemleri çözebilirsiniz.

Diggy’s Adventure’ın oynanışı basit ve anlaşılması kolaydır. Ekrana dokunarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Engelleri sadece onlara dokunarak kırabilir ve yolunuzu geçen olağandışı şeylerle etkileşime girebilirsiniz. Kapılar, kollar, kayalar, tuzakla ve etkileşimde bulunabileceğiniz birkaç öğe vardır.

Diggy’s adventure puzzle apk

Diggy’nin Macerası sizi eski Mısır’dan iskandinav alp dağlarına kadar uzanan dört farklı ortama götürür. Ayrıca, kaçmak için çözmeniz gereken 500’den fazla farklı labirent ve binden fazla bilmeceyle karşı karşıya kalacaksınız.

Diggy’s adventure puzzle apk

Diggy’nin Macerası, son derece zorlu bir oyun sunmasa bile, şaşırtıcı derecede eğlenceli bir macera oyunudur. Ayrıca, oyundaki bazı bilmeceler problem çözme yeteneklerinizi teste tabi tutacaktır.

Yenilikler

Diggy's Adventure Apk

Diggy'nin Macerası, son derece zorlu bir oyun sunmasa bile, şaşırtıcı derecede eğlenceli bir macera oyunudur. Ayrıca, oyundaki bazı bilmeceler problem çözme yeteneklerinizi teste tabi tutacaktır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir