Dice Dreams Apk Son Sürüm

1.51.0.9432

Rakibe eğlenceye katılmaları için gerçek davetiyeler göndermek, oyuncuların ekstra zar atışları kazanmaları için bir stratejidir. Dice Dreams, zar atma olarak bilinen küçük bir oyun yarattı. Bu oyun için farklı bir aşamada, zar tahtası grafik tasarım yöntemi oldukça kapsamlıdır.
APK indir
4.7/5 Oylar: 816,453
Geliştirici
SuperPlay.
Sürüm
1.51.0.9432
Güncellendi
Dec 6, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
130 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dice Dreams Apk

Dice Dreams apk, oyunculara büyük bir krallıkta en fazla yapıyı inşa ederek güçlerini göstermeleri için çeşitli fırsatlar sunar. İlk yapılarla başlamak için, oyuncular agresif bir zar oyununda bonus kazanma fırsatları aramalıdır. Zar atmak ayrıca, herhangi bir oyuncunun adasını bombalamak veya yapılarından birini almak gibi zarar verici eylemler için size daha fazla lisans alma fırsatı verir.

Dice Dreams Apk, katılımcıların Zar Rüyalarına kolayca katılmalarını sağlayan temel kurallar sağlamıştır. Oyunu başarıyla yükledikten sonra kendi hesabınızı oluşturabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Dice Dreams Hile Apk

Davetiyeleri daha kolay yayınlamak için bu hesabın harici bir sosyal ağa bağlanmasına izin veriyoruz. Daha fazla eğlenmek ve başarıları karşılaştırmak için oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Oyundaki diğer oyuncularla arkadaş olmaya da izin verilir. Dice Dreams Hile Apk oyununa katıldığınızda, arkadaşlarınıza davet gönderme avantajını elde edersiniz, bu da ek zar ruloları almanıza yardımcı olabilir.

Rakibe eğlenceye katılmaları için gerçek davetiyeler göndermek, oyuncuların ekstra zar atışları kazanmaları için bir stratejidir. Dice Dreams, zar atma olarak bilinen küçük bir oyun yarattı. Bu oyun için farklı bir aşamada, zar tahtası grafik tasarım yöntemi oldukça kapsamlıdır. Zarın kenarları, resim olarak elde edilebilecek ifadenin içeriğini temsil eder. Hırsız figürü için başka birinden bir şey almak için bir dönüşünüz olacak. Bombanın olduğu taraf, bir adaya seyahat etme ve onu yok etmek için yapıya bomba atma talimatı alacak.

Dice Dreams nasıl oynanır

Bununla birlikte, sistem zar atma yeteneğinizi sınırlayacaktır. Yalnızca maksimum oyun sayısı azaltıldığında yeni dönüşler göndermenize izin verilir. Bu nedenle oyuncular adanın ve zar oyununun konumunu ayarlamak için sürekli hareket etmek zorunda kalacaklar. Sistem, dönüşünüz yoksa zar atmanıza izin vermez. Posta kutusundan gelen ipuçları, oyuncunun ek atışlar bulmasına yardımcı olacaktır.

Dice Dream arayüzünde diğer adalara gidebilmek veya bir dizi aktivite yapabilmek. Sistemin performansının düzenli olarak iyileştirilmesi gerekiyordu. Eylemleriniz günlüğe kaydedilecek ve oyunun çalışması için gerekli komutları oluşturmak üzere hızlı bir şekilde birleştirilecektir. Bu aynı zamanda içerikle daha keyifli bir deneyim yaşamanız için bir araçtır. Olağanüstü mimari fikirlerin birçok güzel fotoğrafı sizi şaşırtacak. Ses kalitesi açısından, oyuncular rahatsız edici bulurlarsa seviyeyi değiştirebilir veya sesini kapatabilir.

Dice Dreams, oyuncuların kendi krallıklarını çeşitli devasa yapılardan inşa edebilecekleri kendi fantezi dünyalarını yaratmalarına olanak tanır. Bu hedeflere ulaşmak için oyuncuların sürükleyici bir zar oyununda bir dizi zorluğun üstesinden gelmeleri gerekecek. Zarın kenarları aşağıdaki işi ortaya çıkaracaktır. Çeşitli alanlarda faaliyet göstermek ceplerinizi dolduracak; çeşitli yapılar da inşa edilecek. Oyuna günlük davetiyeleri diğer arkadaşlarınıza gönderirseniz, oyun size ekstra bir zar atışı verecektir.

Yenilikler

Dice Dreams apk, oyunculara büyük bir krallıkta en fazla yapıyı inşa ederek güçlerini göstermeleri için çeşitli fırsatlar sunar. İlk yapılarla başlamak için, oyuncular agresif bir zar oyununda bonus kazanma fırsatları aramalıdır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir