Denizde Hayatta Kalma Apk İndir

2.0.2

Denizde Hayatta Kalma oyunu ile açlık ve susuzluk gibi yaşam ölçümlerinize göz kulak olun. İşçiliği için önemli malzemeler toplayın, avlanmak için silahlar geliştirin ve elinizdeki her şeyi kullanın.
APK indir
3.9/5 Oylar: 55,067
Geliştirici
Candy Mobile
Sürüm
2.0.2
Güncellendi
Aug 23, 2021
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Denizde Hayatta Kalma Apk

Hayatta kalma oyunlarından keyifli bir oyun olan Denizde Hayatta Kalma Apk yen maceralar türeten eğlenceli bir oyundur. Bir fırtına tarafından hırpalandıktan sonra, gemi suya batar ve bir cankurtaranda uyanan, tek kurtulan sizsiniz. Denizde Hayatta Kalma oyunu ile açlık ve susuzluk gibi yaşam ölçümlerinize göz kulak olun. İşçiliği için önemli malzemeler toplayın, avlanmak için silahlar geliştirin ve elinizdeki her şeyi kullanın.

Denizde Hayatta Kalma Hile Apk indir

Denizde Hayatta Kalma Hile Apk

Daha büyük bir sığınak oluşturmak için teknenizi genişletin ve günün veya gecenin herhangi bir saatinde deniz saldırganlarıyla savaşın. Sonuçta, insanlar yaşamak için herhangi bir uzunluğa gidecekler. Denizde hayatt kalma oyunun hile versiyonu indirme sürümünde vardır.

Denizde Hayatta Kalma Hile Apk

Sıfırdan kendi evinizi yaratın. Çok sayıda tarif içeren karmaşık bir işçiliği sistemi kullanın. Hayatta kalmanın bir yolunu bulmak için geniş bir canlı ve nefes alan su arazisini keşfedin..

Denizde Hayatta Kalma Hile

Yenilikler

Fixed some crash bugs of the game. Thanks.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir