Dealers Life 2 Apk Para Hilesiz Son Sürüm

1.26

Dealer's Life is a funny tycoon game where you manage your own pawn shop. Haggle with infinite generated customers to buy and sell infinite generated items!
APK indir
4.5/5 Oylar: 21,634
Geliştirici
Abyte Entertainment Ltd
Sürüm
1.26
Güncellendi
Oct 12, 2021
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dealers Life 2 Apk

Dealers Life 2 Apk, kendi kullanılmış kitapçınıza sahip olduğunuz eğlenceli bir yönetim oyunudur. Yine, rastgele oluşturulmuş müşterilerle rastgele oluşturulmuş şeylerle pazarlık yapın.. Dealers Life 2 Apk’nın Para hilesiz son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Ball Blast Apk Son Sürüm (Mod)

Saatlerce eğlenin ve kendi ikinci el imparatorluğunuzu geliştirmek için müzakere, psikoloji ve yönetim yeteneklerinizi kullanın! Rastgele yaratma teknolojisi, sıra dışı karakterler ve şaşırtıcı olaylarla ne olacağını asla bilemezsiniz.

Dealers Life 2 Apk Hile

Hepsi rastgele üretilen, satın alınacak veya satılacak çok miktarda ürün. Bunlar, kaçınmanız (veya ele geçirmeniz) gereken sahte şeyler içerir. Dealers Life 2 Apk Hile sürümü isreyenler için indirme linkinde mevcuttur.

Her biri kendine özgü görünümü ve kişiliği olan, rastgele üretilen bir dizi tüketiciyle pazarlık yapın. Onların kişiliklerini bir bakışta tanıyabilecek misiniz. En hızlı ve en akıllı teklif sahibi olun ve şimdiye kadarki en sofistike müzakere motoruyla heyecan verici açık artırmalarda rakiplerinizden önce en prestijli ürünleri satın alın.

Dealers Life 2 Apk İndir

Becerilerinizi (Bilgi, Karizma, Sezgi ve Şans) belirleyin ve kendi oyun tarzınıza göre istediğiniz beceriyi geliştirerek oyunu yaratın. İkinci el işinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Dealers Life 2 Apk İndir, envanter kontrolü, mağaza konumu, her gün ulaşabilecek müşteri miktarı ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Görevinizde size yardımcı olması için bir sörveyör, tamirci, profil uzmanı, analizör, katip ve diğer profesyonelleri işe alın. Karınızı artırmak için onarımlara ve fiyat değerlendirmelerine izin verin.

Dealers Life 2

Dealers Life 2 ile rastgele olaylar, tekrarlayan karakterler ve birkaç son sayesinde oyunlarınızın her biri benzersiz olacaktır. Kült filmlere ve video oyunlarına gönderme yapan komik mizah tarzı.

Her biri kendi kişiliği ve davranışı olan binlerce tüketici: görünüşlerine de yansıyan psikolojik niteliklerine göre farklı şekillerde pazarlık yapıyorlar. Önünüzde kimin olduğunu, nasıl davrandığınızı, ne zaman basacağınızı ve tekliflerini ne zaman kabul edeceğinizi tanımak size ve karakterinizin içgüdülerine bağlıdır.

Yenilikler

Dealers Life 2 Apk, kendi kullanılmış kitapçınıza sahip olduğunuz eğlenceli bir yönetim oyunudur. Yine, rastgele oluşturulmuş müşterilerle rastgele oluşturulmuş şeylerle pazarlık yapın.. Dealers Life 2 Apk'nın Para hilesiz son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir