Dawn of Zombies Apk Son Sürüm – Dawn of Zombies Apk Hile

2.186

Dawn of Zombies apk hile oyununun bir diğer önemli yönü, zombilerden anında saklanmanıza ve onları öldürmenize izin veren Gizli Moddur. Oyunun başında, yalnızca temel donanıma erişebileceksiniz. Sonuç olarak, kendinizi ölümcül zombi çetelerinden korumak için malzemeleri toplayıp silah, kıyafet, zırh ve benzersiz ekipman haline getirmelisiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 308,910
Geliştirici
Royal Ark
Sürüm
2.186
Güncellendi
Oct 21, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
153 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dawn of Zombies Apk

Zombilerin Şafağı, sizi çeşitli maceralara götürecek mükemmel bir simülatördür. Ayrıca, Dawn of Zombies MOD APK yüzde yüz katılımınızı sağlamak için çok sayıda zengin özelliğe sahiptir. Dawn of Zombies Apk, Play Store’un editörleri tarafından seçildiği için en popüler Zombi oyunu olduğunu kanıtladı.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Sniper Shot Apk İndir

Büyüleyici tasarımları, büyük dövüşleri ve çok çeşitli silahları, 3D görselleri ve animasyonları sizi büyüleyecek. Ayrıca, aşağıda aynı oyunun değiştirilmiş bir sürümünü sunuyoruz. Zombilerin Şafağı MOD APK.

Dawn of Zombies Apk Son Sürüm

Zombi temalı video oyunlarının popülaritesi son on yılda patladı ve kendi alt türünü üretti. Zombiler gibi garip hayvanların dünyasında nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Dawn of Zombies Apk Son Sürüm sizi tüm beklentilerinizi aşacak bir aleme taşıyacak. En iyi video oyunlarını yaratmasıyla tanınan bir işletme olan Royal Ark, bu canavarı yarattı.

Dawn of Zombies Apk son Savaştan Sonra Hayatta Kalma, oyuncuların diğer hayatta kalanların yanı sıra açlıktan, sapmalardan, fanatik mutantlardan, hastalıklardan ve elbette süper güçlü Zombilerden kurtulmaları gereken çevrimiçi bir hayatta kalma simülatörü oyunudur. Oyun, arsaya dalmayı ve kendi barınağınızı inşa etmeyi, kıyafet seçmeyi, ekipman yaratmayı, araçları yükseltmeyi, yetenekleri seçmeyi ve yaşamak için malzeme toplamayı içerir.

Dawn of Zombies MOD APK

Yani, temel olarak, araziyi keşfetmeli ve ölümcül topraklarda hayatta kalmalısınız. Sonuç olarak, tek bir çatı altında korku ve fantezi için ideal bir mekan sağlar. Heyecan verici bir deneyim için şimdi zombilerin şafağını indirin!! Ama işte deneyiminizi çok daha yoğun hale getirmek için bazı ayırt edici bonuslara sahip Dawn of Zombies MOD APK.

Dawn of Zombies Survival MOD APK

Yolculuğun hedeften daha önemli olduğu doğrudur. Zombi medeniyetindeki yolculuğunuz, yüzlerce kişiliği, sayısız görevi ve gündüz ve gece değişen dinamik aydınlatmasıyla şüphesiz harika olacak. Milyonlarca indirmesinin arkasındaki motivasyonlar bunlar.

Burada diğer oyuncularla bağlantı kurabilir, ittifaklar kurabilir ve hayatta kalan diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Dawn of Zombies apk hile

Dawn of Zombies apk hile oyununun bir diğer önemli yönü, zombilerden anında saklanmanıza ve onları öldürmenize izin veren Gizli Moddur. Oyunun başında, yalnızca temel donanıma erişebileceksiniz. Sonuç olarak, kendinizi ölümcül zombi çetelerinden korumak için malzemeleri toplayıp silah, kıyafet, zırh ve benzersiz ekipman haline getirmelisiniz.

Yenilikler

Dawn of Zombies Apk son Savaştan Sonra Hayatta Kalma, oyuncuların diğer hayatta kalanların yanı sıra açlıktan, sapmalardan, fanatik mutantlardan, hastalıklardan ve elbette süper güçlü Zombilerden kurtulmaları gereken çevrimiçi bir hayatta kalma simülatörü oyunudur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir