Dan the Man Apk İndir Son Sürüm

1.10.60

MULTIPLAYER UPDATE
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,632,809
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
1.10.60
Güncellendi
Aug 22, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dan the Man Apk

En çok talep edilen özelliğimiz geleneksel bir “beat up a horde” tarzı kooperatif oyunudur. Klasik coop bölünmüş ekranın ihtişamlı günlerini bir arkadaşınızla yeniden yaşayın. Üstelik Dan the Man Apk çevirimiçi bir oyundur. Arkadaşın yok mu? Dan Adam: Aksiyon Platformer sizi eğlendirecek. Sadece hızlı bir eşleşme arayın ve hemen bir kavga arkadaşınız olacak.

Dan the Man Apk

Öfke sokaklarını temizlemek için bir Asker ordusunu, Robotları, Yarasaları ve hatta Destansı Patronları yok etmek için birlikte çalışırken iki dansın birinden daha iyi olduğunu kabul edeceğinizden eminiz. Dan the Man Apk ile tüm paraları topladığınızdan emin olun.

Dan the Man Apk İndir

Dan The Man’s arcade fight fest, aksiyon platform meraklısını ve her indie oyun sevgilisini tatmin edecek kadar düşman ve patron dövüşüne sahip, çatlayan komik bir hikaye, aksiyon, harika yükseltilebilir dövüş becerileri ve destansı bir silah cephaneliği ile en kahraman kahramanları bile kıskandıracak.

Dan the Man Apk İndir Son Sürüm

Kampanya Modu: Bu destansı destanın yeni bir bölümünde Dan’in maceralarını takip edin. Bugüne kadarki en şaşırtıcı vintage platform oyunlarından birinde rakiplerinizi tekmelemeye hazırlanın.

Sonsuz Hayatta Kalma: Sıralamanın zirvesine tırmanın ve bu hiç bitmeyen aksiyon oyunu modunda dünyaya kimin patron olduğunu gösterin. Macera Modu: Özel deriler ve ödüller kazanmak için çeşitli muhteşem zorluklarda ve oyunlarda yeteneklerinizi test edin.

Yenilikler

This update contains:
- SPECIAL EVENT: Help the Geezers fight the Midas touch... Before everything turns to gold...
- NEW LEVELS AND MISSIONS: Discover new special levels and defeat the golden fighters!
- NEW SKINS: The Geezers, Dan's best friends, and the golden skin!
- NEW REWARDS: Don't miss the new emotes and event icons!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir