CutOff Online Racing Apk – Cut off Apk Son Sürüm

2.0.4

Gerçek hayattaki yarışlarda rekabet etme fırsatınız olmadığını varsayalım. Bu durumda CutOff hile apk, sürüş yeteneklerinizi çeşitli oyun modları ve basitten zorluğa kadar değişen yarış seviyeleri ile çeşitli arazilerde test etmenize olanak tanır.
APK indir
4.5/5 Oylar: 29,175
Geliştirici
Berga Games
Sürüm
2.0.4
Güncellendi
Dec 9, 2022
Gereksinimler
5.1
Boyut
306 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

CutOff Online Racing Apk

CutOff Online Racing Apk, oyuncuların lider olmak için heyecan verici yarışlarda yarıştığı bir yarış oyunudur. Sadece kişiselleştirebileceğiniz çeşitli otomobillerde heyecan verici yolculukların keyfine varacaksınız. Bu, genç trendlere uyum sağladığı ve herkes için bağımlılık yaratan seviyeler ürettiği için günümüzün en popüler yarış simülatörlerinden biridir. Oyunun harika özellikleri ile heyecan verici yarışları deneyimleyebileceksiniz.

CutOff hile apk

Gerçek hayattaki yarışlarda rekabet etme fırsatınız olmadığını varsayalım. Bu durumda CutOff hile apk, sürüş yeteneklerinizi çeşitli oyun modları ve basitten zorluğa kadar değişen yarış seviyeleri ile çeşitli arazilerde test etmenize olanak tanır.

Bu oyuna geldiğinizde, kazanan oyuncu olmak için zorlu pistlerde araba kullanma ve rakiplerinizi sollama hevesinizi göstereceksiniz. Oyuna, diğer profesyonel yarışçılarla birlikte, kargaşa ve yarış dramasının ortasında başlayacaksınız.

CutOff Online Racing Apk Mod
CutOff Online Racing Apk Mod

Cutoff Online Racing Mod apk

Amacınız tüm engelleri kolayca aşmak için serin ve kontrollü kalmaktır. Diğer yarışçıların kontrolünü kaybederseniz ve onlar tarafından ezilirseniz, onları uzaktan sollamak için hızlanma modunu kullanabilirsiniz. Yeraltı sokak yarışlarında yolculuğunuza hazırlanmak için 20’den fazla farklı otomobil arasından tercih ettiğiniz otomobili seçin.

Her araba, benzersiz görünümü ve sürüş performansı ile kişisel zevkinize göre kişiselleştirilebilir. Eşzamanlı olarak, sürüş hedeflerini tamamlamak ve birkaç önemli ödül kazanmak için motorunuzu daha güçlü olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Cut off Apk Son Sürüm

Kesme, araç motorunu düzenlemenin yanı sıra önceden ayarlanmış ayarları kullanarak kendi tercih ettiğiniz otomobilinizi oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, otomobilinizi daha muhteşem ve modern hale getirmek için boya rengini, aydınlatma stilini ve diğer aksesuarları değiştirebilirsiniz. Ancak, bunu önceden yapmak için yeterli paranız olduğundan emin olmalısınız.

Sonuç olarak Cut off Apk Son Sürüm, büyük yarışçılarla görevleri ve yarış zorluklarını yerine getirmelisiniz. Nihai yarışçı olmak ve diğer oyunculara karşı kararlı bir şekilde kazanmak için 60 seviyeyi bitirmelisiniz.

Seviyelerden geçerken kesimdeki yarışlar daha çekici ve dramatik hale gelir. Engelleri ustaca ele almalı ve önce bitiş çizgisine ulaşmak için tüm gaza basmalısınız. Heyecan verici yarış pistlerini deneyimlemek için Audi R8, Porsche 911 ve Jaguar F-Type SVR gibi onlarca güncel ve göz alıcı spor aracı kullanabileceksiniz. Oyunda iki oyun modu vardır: Varsayılan ve meydan okuma.

Her seviyedeki görevleri normal ayarda tamamlayacaksınız. Meydan okuma modunda, şampiyonluğu kazanmak için diğer yarışçılara karşı rekabetçi yarışlarda rekabet etme fırsatına sahip olacaksınız. Kazanan, yarış arabanızı özelleştirmenize izin veren en yüksek bonus seviyesini elde edecektir.

Net ve canlı 3D görsel stil, Cutoff’un popülaritesine yol açan birincil yönlerden biridir. 30’dan fazla otomobil türü tam olarak simüle edilir ve yaratılır ve oyun ortamı, keşfetmeniz için sürekli değişen ünlü ve muhteşem otoyolları içerir. Ayrıca, otomobilin patlamasının yanı sıra kazanın sesi de inanılmaz derecede gerçekçi.

Yenilikler

CutOff Online Racing Apk, oyuncuların lider olmak için heyecan verici yarışlarda yarıştığı bir yarış oyunudur. Sadece kişiselleştirebileceğiniz çeşitli otomobillerde heyecan verici yolculukların keyfine varacaksınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir