CSR Racing Mod Apk – Son Sürüm Apkgemisi

5.0.1

Play the best-selling drag racing game on Android for FREE!
4.6/5 Oylar: 2,496,755
Geliştirici
NaturalMotionGames Ltd
Sürüm
5.0.1
Güncellendi
May 22, 2018
Gereksinimler
4.0.3
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

CSR Racing Mod Apk

CSR Racing Mod Apk, en büyük ve en yeni yarış oyunu çılgınlıklarından biridir. Yarış için çok çeşitli süper arabalar arasından seçim yapabileceğiniz bir oyundur. CSR Racing Apk ile altın veya para kazandıktan sonra seçebileceğiniz veya kilidini açabileceğiniz ve ardından yarış oyunlarında tamamen yükseltilmiş parçalarla yarışabileceğiniz farklı oyun türleri sağlar. Böylece rakiplere kıyasla daha iyisini yapabilirsiniz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Need for Speed No Limits Apk

Değiştirme seçenekleriyle güzel otomobillerinizde sürmek için mükemmel sanal 3D parçalar bulunur. CSR Racing Mod Apk’da, yarış dünyasına hakim olma hedefiyle baştan başlayacaksınız, bu nedenle yeteneklerinizi geliştirmek için yeraltı devrelerinde mahalle sokak yarışı yarışlarıyla başlayacaksınız.

CSR Racing Apk

CSR Racing Mod Apk, play Store’da erişilebilen orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir sürümüdür; Web sitemizden indirilebilen moddaki temel oyun yönlerini yükselttik. Kullanıcılara araçlarını, parçalarını, yeteneklerini, araçlarını ve diğer öğelerini daha iyi optimize edilmiş oyun performansı için tam kapasitelerine göre geliştirmeleri için sınırsız para, sonsuz altın ve daha fazlasını verdik.

CSR Racing Apk Hile

Bu mod sürümü, kullanıcılara yasaklı ve silinmiş reklamlar platformuna sürekli erişim sağlayan reklam yok politikası ile bağlantılıdır. Performans, kurulum sırasında köklenme gerektirmez ve oyunda yasaklama önleyici ve antiviral özellikler içerir. Gecikme veya köklenme yoktur; Çözülen sorunlar onu mükemmel bir seçim haline getirir.

Oyun, kullanıcılara kontrol sisteminde bir dizi özelliğe sahip güzel pistlerde yarışmaları için 100’den fazla araba lisanslı model sunuyor. Son derece özelleştirilebilir otomobillerin tümünü keşfedebilecek ve büyük bir rekabete yardımcı olmak için potansiyeli yükseltebileceksiniz.

CSR Racing Mod Apk, oyun ortamında farklı görevlere ve zorluklara katılmanızı gerektirir ve bu da deneyimlemek için rakipsiz bir rekabet sağlar. Sokak yarışı ile başlayacak ve yukarı çıkacaksınız. Yeteneğinizi geliştirmek için ulusal, uluslararası ve dünya düzeylerinde birinci sınıf yarışmalara katılabilirsiniz.

Yenilikler

Minor bug fixes and improvements.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir